LKS biedri draud ar karu, ja aiztiks Uzvaras pieminekli

Prokremliskās partijas Latvijas Krievu savienība (LKS) biedri draud ar karu, ja tiks aizskarts Uzvaras piemineklis, vēsta Neatkarīgā Rīta Avīze (NRA).

«Mēģinājums pārvietot pieminekli kaut par milimetru būs līdzvērtīgs kara pieteikumam, kurā mēs gūstekņus neņemsim.» Šīs paziņojuma autors ir LKS padomes loceklis Jevgēņijs Osipovs. Citi locekļi un domubiedri aktīvi dalās ar šo tekstu, kas oriģinālā publiskots 2013.gadā, taču tagad atkal tiek celts gaismā, norāda NRA. To sociālajos tīklos publiskojis pats Osipovs, viņa sieva, partijas un domu biedri, Krievijas agresijas slēptie un neslēptie atbalstītāji.

Lasiet arī: FOTO | Plaisas pagrabos – Uzvaras piemineklis tiek ierobežots

NRA arī informē, ka VDD politiskajai partijai ir izteicis brīdinājumu saskaņā ar Valsts drošības iestāžu likuma 19.panta pirmās daļas 12.punktu.

«Minētais punkts paredz VDD tiesības kā fiziskām, tā juridiskām personām, tajā skaitā politiskajām partijām, izteikt brīdinājumu par nepieļaujamību izdarīt likumpārkāpumus, kas ir vērsti pret valsts drošību vai var tai kaitēt. Atšķirībā no Politisko partiju likuma, Valsts drošības iestāžu likums neparedz nepieciešamību noteikt termiņu brīdinājuma ievērošanai. Ja partija pēc brīdinājuma saņemšanas veiks nelikumīgas darbības, VDD pret to izmantos likumā noteiktos instrumentus.»

Saistītie raksti

1 komentārs

  1. Nav ko aizrauties ar šo monstru. Vajag novākt visus solus kas tur tuvumā un to nožogot un atstāt dabīgai degradācijai. Svarīgāk ir pievērst uzmanību skolu sistēmas latviskošanai. Tā ir nākotne, okupacijas piemineklis ir pagātne.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas