LMA aicina māksliniekus uz atvērto durvju dienām

Latvijas Mākslas akadēmija

Visi interesenti un jo sevišķi topošie studenti tiek aicināti no 23. līdz 30.aprīlim apmeklēt atvērtās Latvijas Mākslas akadēmijas (LMA) skates un iepazīt ēku.

Šogad Mākslas akadēmija piedāvā vēl nebijušu iespēju ieskatīties studiju procesa interesantākajā sadaļā – visu apakšnozaru pavasara semestra noslēguma skatēs un klātienē aplūkot studiju darbus kompozīcijā un zīmēšanā. Atvērto skašu apskati vadīt katras apakšnozares pārstāvji.

Skates jeb studentu studiju darbu «izstādes» notiks no 23. līdz 30.aprīlim Mākslas akadēmijas telpās. Katru dienu noteiktā laikā apmeklētāji būs aicināti pulcēties LMA centrālās ēkas pirmā stāva vestibilā. Neformālā gaisotnē būs iespējams rast atbildes uz jautājumiem, kas palīdzēs sagatavoties iestājpārbaudījumiem un kļūt par Latvijas vecākās mākslas augstskolas saimes dalībnieku. Katras ekskursijas noslēgumā no plkst. 17.00 būs iespēja piedalīties Mākslas vēstures un teorijas studentu vadītā ekskursijā un iepazīt valsts kultūras pieminekli – leģendām apvīto LMA ēku.

Plašāka programma pieejama šeit.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas