Lūdz palīdzību; aizvien meklē Liepājā pazudušo piecgadīgo zēnu

Pazudušais puisēns Ivans Berladins

Liepājā piektdien, 1.jūlijā, pazudis piecus gadus vecs bērns, un policija lūdz brīvprātīgo iesaisties zēna meklēšanā.

Sestdien, plkst.15 Valsts policijā saņemts iesniegums par to, ka piektdien ap plkst.8.30 no savas dzīvesvietas Liepājā, Pāvilostas ielā izgāja piecgadīgais Ivans Berladins. Līdz šim brīdim zēna atrašanās vieta nav zināma. Patlaban norisinās zēna meklēšana un ir nepieciešama arī brīvprātīgo palīdzība.

«Pēc pavadītas smagas nakts, vēl nav rezultātu. Zēnu aizvien meklējam. Liepājā tiek uzrunāti sabiedriskā transporta šoferi, lai pievērš uzmanību pasažieriem, kā arī tiek izplatītas skrejlapas ar zēna foto attēlu. Meklēšanā iesaistītie visas nakts garumā pārmeklējuši visu Liepāju. Darbs turpinās,» skaidro policijā.

VP norāda, ka zēns ir 1,28 metrus garš, vidējas miesas uzbūves, viņam ir īsi, gaiši mati, zilas acis. Zēnam mugurā bija krekls ar uzrakstu – zaļš vai oranžs, zila adīta jaka ar rāvējslēdzi un zilas sporta bikses. Kājās bija raibas zeķes un sandales bēšā krāsā. Zēns sarunājas krievu valodā.

Valsts policijas rīcībā ir informācija, iespējams, kāds iedzīvotājs manījis zēnu ar līdzīgām pazīmēm autobusa pieturā, līdz ar to, ļoti iespējams, ka zēns var atrasties arī kaut kur pilsētas centrā. Valsts policija lūdz iedzīvotājus pievērst uzmanību bērnu rotaļu laukiem, veikaliem un jebkurām citām vietām, kurās bērni varētu uzturēties.

Puisēnu visā Liepājā nenogurstoši meklē Valsts policija, Liepājas pilsētas pašvaldības policija, Zemessardze, Nacionālie bruņotie spēki, kā arī aptuveni 100 – 150 brīvprātīgie. Pagaidām bez rezultātiem.
Šobrīd netiek izšķirta konkrēta iespējamā bērna atrašanās vieta, zēns būtībā var atrasties jebkur Liepājā. Meklētājus aicinām īpašu uzmanību pievērst vietām, kur bērnam būtu iespējams pārnakšņot.

Ja kādam ir informācija par zēna iespējamām uzturēšanās vietām, policija par to lūdz informēt, zvanot uz tālruņa numuru 110.

Ref:224.000.103.1619

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Jaunākās Ziņas