Lūk, kā lidostās tiek apzagta pasažieru bagāža!

2012. gadā kāds lidostas darbinieks tika apsūdzēts par pasažieru bagāžas aplaupīšanu – laupījums bija aptuveni 800 000 eiro vērts.

Viņš apgalvo, ka lidostas darbinieki apzog pasažieru bagāžu, sekojot kādam īpašam trikam. Ir arestēti vairāk nekā 400 lidostu darbinieki pasaulē, kuri ir izmantojuši šo aplaupīšanas pieeju.

Mēs esam noskaidrojuši šo triku, un vērsīsim uz to tavu uzmanību.

Ja izmanto kofera drošības atslēgu, vari nemaz nepriecāties – tas nav nekāds šķērslis. Gudrs zaglis netērēs savu laiku, lai censtos atminēt, kādu drošības kodu tu esi uzlicis.

Zaglis lidostā nekad nemēģinās salauzt slēdzeni – tādā veidā viņam ir mazāk laika, lai izpētītu, ko no kofera satura viņš varētu nozagt.

Tā vietā šis zagšanas triks iekļauj lodīšu pildspalvu. Zaglis saplēš rāvējslēdzēju, izmantojot asu lodīšu pildspalvas galu. Tādā veidā ātri ir iespējams tikt pie kārotā.

Slēdzenes virzot pa labi un pa kreisi, ir iespējams somu atkal aizvērt. Kad pasažieris saņem savu somu, nav redzams, ka tā ir tikusi taisīta vaļā. Tieši tādēļ šis triks ir tik bīstams!

Tieši tādēļ vislabāk ir izvēlēties mazas somas un koferus bez rāvējslēdzējiem.

Avots: jeodot.com

Saistītie raksti

1 komentārs

  1. tapeec labaak nemt tikai rokas bagaazu un parejo nosutiit ar mantu parvadajamo busu. kaa es to daru. un tad tu zinaasi ka teu nekas nepazudiis.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas