Lukašenko pauž Baltkrievijas gatavību rīkot hokeja čempionātu bez Latvijas

Minskā pirmdien, 11.janvārī, notikusi tikšanās starp Aleksandru Lukašenko un Starptautiskās Hokeja federācijas (SHF) prezidentu Renē Fāzelu (René Fasel), kuras laikā Lukašenko Baltkrievijas paudis gatavību sarīkot Pasaules Čempionātu Hokejā vienatnē, bez Latvijas, vēsta Baltkrievijas valsts ziņu aģentūra BelTA.

2021.gada Pasaules Čempionāts Hokejā ir plānots divās valstīs vienlaicīgi – Latvijā un Baltkrievijā – no 21.maijā līdz 6.jūnijam.

Tikšanās reizē pirmdien Minskā Lukašenko sacījis, ka lēmums, vai turpināt uzticēties Baltkrievijai ar turnīra rīkošanu, ir SHF ziņā.

«Ja Starptautiskā Hokeja federācija spēs atvairīt negodīgu spiedienu, tad mēs rīkosim čempionātu. Ja Latvija atteiksies būt viena no rīkotājām, tad Baltkrievija sarīkos SHS Pasaules Čempionātu viena pati, un tas būs līdz šim labākais pasaules čempionāts,» tā Lukašenko citē BelTA.

ES Eiropas Parlaments 2020.gada otrajā pusē ir vērsies pie SHF vadības un Renē Fāzela personīgi ar aicinājumu atņemt Baltkrievijai tiesības rīkot tai piešķirto turnīra daļu saistībā ar Lukašenko režīma īstenotām represijām pret iedzīvotājiem. Vardarbīgas represijas notikušas, režīmam cenšoties izbeigt protesta kustību valstī pret apšaubāmo Baltkrievijas prezidenta vēlēšanu iznākumu pērn augustā.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ziņas

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!