Lukašenko propagandē: Latvieši, lietuvieši un poļi lūdzas Baltkrievijai pēc griķiem un sāls

Latvieši, lietuvieši, poļi, ukraiņi, Baltkrievijas robeža, griķi, sāls
Baltkrievijas diktators Aleksandrs Lukašenko. FOTO: REUTERS/SCANPIX

Latvieši, lietuvieši un poļi stāv pie Baltkrievijas robežas, lūdzoties pēc griķu putraimiem un sāls, tā, atzīmējot pareizticīgo Lieldienas, paziņojis Baltkrievijas prezidents Aleksandrs Lukašenko.

«Miera, normālas dzīves un draudzības vārdā es gribētu vērsties pie mūsu kaimiņiem:  «Dzīvosim draudzīgi!». Tāpat gribētu lūgt savus kolēģus politiķus «Neradīsim problēmas mūsu cilvēkiem! To jau tāpat tagad pietiek,» savā uzrunā sacījis Lukašenko.

«Jūs paskatieties, kas notiek ar mūsu kaimiņiem – Lietuvu, Latviju, poļiem, par Ukrainu šajā gadījumā nemaz nerunājot. Viņi taču bija tik laimīgi un priecīgi, dzīvoja pārtikušā mierā, viss viņiem bija… Viņiem viss bija, mums nekā nebija, un kur viņi ir šodien? Viņi stāv pie mūsu robežas un lūdz, lai mēs viņus ielaistu Baltkrievijā. Lai vismaz griķu putraimus varētu nopirkt. Labi, putraimus, sāls viņiem nav! Sāli viņi mums lūdz,» uzsvēris Baltkrievijas prezidents.

Jāatgādina, ka Latvijas Ārlietu ministrija (ĀM) aicina  valstspiederīgos neapmeklēt Baltkrieviju, neskatoties uz iespēju tajā ieceļot bez vīzas, ko Baltkrievijas Valsts robežas komiteja noteikusi no 15.aprīļa līdz 15.maijam.

ĀM norādījusi, ka ieceļošana Baltkrievijā rada būtiskus riskus. Joprojām spēkā ir aicinājums Latvijas valstspiederīgajiem pamest gan Baltkrieviju, gan Krieviju.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Jaunākās Ziņas