Lux Express deviņos mēnešos pārvadājis par 18% vairāk Latvijas pasažieru

Starptautiskā pasažieru pārvadātāja Lux Express pasažieru skaits Latvijas tirgū laika periodā no 2019.gada janvāra līdz septembrim ir pieaudzis līdz 162 500, kas ir par 18% vairāk nekā pērn šajā periodā, informē uzņēmumā.

Kopumā Lux Express grupa deviņu mēnešu periodā ir pārvadājusi gandrīz 2,5 miljonus pasažieru, kas ir par 10% vairāk nekā pērn.

Lux Express Latvija valdes priekšsēdētājs Janno Ritsbergs (Janno Ritsberg) norāda, ka pasažieri aizvien biežāk izvēlas ceļot ar paaugstinātu komfortu, proti, 2019.gada deviņos mēnešos pārdots par 5,3% vairāk biļešu Lounge jeb biznesa klases sēdvietās nekā pirms gada.

Tāpat uzņēmuma apkopotie dati liecina, ka šogad salīdzinājumā ar 2018.gadu par 54% ir pieaudzis iegādāto biļešu skaits uz tās pašas dienas reisiem.

Pēc kompānijā vēstītā, šogad deviņos mēnešos stabilākā pasažieru plūsma bija maršrutā Rīga – Tallina. Šajā maršrutā dienā tiek nodrošināti 13 reisi. Otro vietu popularitātes ziņā dalīja galamērķis Viļņa, uz kurieni dienā kursē 12 reisi, un Sanktpēterburga, uz kurieni ik dienu kursē četri reisi.

Lux Express pārstāvji prognozē, ka šogad gaidāma aizvien lielāka pasažieru interese par maršrutu Rīga –Sanktpēterburga, ko veicinās no 1.oktobra ieviestā elektroniskā vīza, kas vienkāršo vīzu pieteikšanas un saņemšanas procesu.

Lasiet arī: Lux Express pārvadās pasažierus maršrutā Rīga-Birži-Daugavpils

Tāpat uzņēmuma norāda, ka vidēji mēnesī Lux Express pārvadā 16 100 pasažieru no Latvijas, bet aktīvākajā mēnesī to skaits sasniedz gandrīz 25 000.

Šogad lielākā pasažieru plūsma bija maija beigās un jūnija sākumā, kā arī atvaļinājumu laikā no jūlija beigām līdz augusta sākumam. Savukārt trešais pasažieru skaita kāpums iezīmē darījumu sezonas sākumu un ir novērots septembra beigās un oktobra sākumā. Vismazākais pasažieru skaits ir februārī, norāda uzņēmumā.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas