Lux Express meklē garākos cilvēkus Latvijā

Starptautiskais pasažieru pārvadātājs Lux Express izsludina konkursu Komforta mēraukla, kurā aicina pieteikties Latvijas garākās sievietes un vīriešus, lai noskaidrotu komforta līmeņa atbilstību visgarākajiem pasažieriem. Konkursā var pieteikties līdz 10.oktobrim.

«Britu zinātnieki* ir atklājuši, ka Latvija var lepoties ar garākajām sievietēm pasaulē, aiz sevis atstājot daiļavas no Nīderlandes, Igaunijas, Čehijas un citām valstīm. Vidējais latviešu sieviešu garums ir 1,70 m. Arī Latvijas vīrieši var priecāties, jo iekļuvuši pirmajā četriniekā ar vidējo garumu 1,81 m, piekāpjoties Nīderlandes, Beļģijas un Igaunijas pārstāvjiem,» norāda Lux Express.

Pētījuma rezultāti ir mudinājuši starptautisko pārvadātāju Lux Express izvēlēties «komforta mērauklu» – garāko latvieti, gan sievieti, gan vīrieti, lai noskaidrotu viņu komforta līmeni, pārvietojoties ar autobusu.

Konkursa noslēgumā pretendenti tiks aicināti uz pasākumu, lai klātienē noskaidrotu konkursa uzvarētājus  – garāko sievieti un vīrieti, kuri balvā saņems iespēju gadu izmantot Lux Express pakalpojumus bez maksas.

Pieteikties konkursam var šeit.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas