LVC atgādina: Ievēro ātrumu, lai pretimbraucošie nedabū šķembas stiklā

Valsts ceļu tīklā turpinās aktīva būvdarbu sezona un daudzviet uz reģionālajiem autoceļiem visā valstī notiek seguma atjaunošana ar virsmas apstrādes metodi. Šajos posmos ir būtiski nepārsniegt atļauto braukšanas ātrumu 50 km/h. Pretējā gadījumā gaisā uzrautās sīkšķembas var trāpīt pretī braucoša auto stiklos, atgādina VAS Latvijas Valsts ceļi (LVC).

Šie remonta posmi nav gari – nedaudz pacietības un pēc nedēļas liekās pie seguma nepielipušās šķembas no ceļa virsmas tiek savāktas, skaidro LVC.

Ceļu remontdarbi turpinās kopumā vairāk nekā 120 valsts autoceļu posmos, tāpēc darbu veicēji aicina autovadītājus rēķināties ar satiksmes ierobežojumiem, arī papildu laiku ceļā un savlaicīgi plānot savus braucienus.

Uz galvenā autoceļa Jēkabpils–Ludza (A12) posmā no Greivuļiem līdz Greiškāniem pie Rēzeknes ir četri ar luksoforiem regulēti posmi, un, lai tos izbrauktu, var būt nepieciešamas 45 minūtes.

Būvdarbi turpinās arī vairākos Daugavpils šosejas (A6) posmos. No Salaspils līdz Ikšķilei noteikts ātruma ierobežojums 70 km/h un pārmaiņus tiek slēgta viena no brauktuves divām joslām Rīgas virzienā.

Tāpat posmā pie Pļaviņām starp abiem rotācijas apļiem ir noteikts ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h, un trīs kilometru posms prasa 15 minūtes ceļā.

LVC arī norāda, ka pirmdien, 24.augustā, sākas seguma atjaunošanas būvdarbi arī 13 kilometru garā posmā no Līvāniem Daugavpils virzienā.

Uz Jelgavas šosejas (A8) posmā no Jaunolaines līdz tiltam pār Misu satiksme joprojām tiek organizēta pa Jelgavas virziena brauktuvi pa vienai joslai katrā virzienā, ātruma ierobežojums 70 km/h. Šajā ceļa būvdarbu posmā jāplāno papildu laiku, jo sevišķi darbdienu rītos un vakaros ceļā var paiet vairāk par pusstundu.

Uz reģionālajiem autoceļiem visvairāk būvdarbu tagad notiek uz autoceļa Pūri–Auce–Grīvaiši (P96). 12 km posmā no ceļa sākuma ir četri pagaidu luksoforu posmi. Lai tos izbrauktu, ceļā jāpavada 45 minūtes. Būvdarbi uz šī ceļa tagad sākušies arī no Auces līdz Grīvaišiem, tur pagaidām ir ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h un ceļā jāpavada stunda, brīdina LVC.

Savukārt uz autoceļa Ventspils–Kuldīga–Saldus (P108) 20 kilometru garajā posmā, sākot no Ventspils Kuldīgas virzienā, ir pieci luksoforu posmi un arī jārēķinās ar stundu ceļā.

Ar visiem būvdarbiem un satiksmes ierobežojumiem var iepazīties kartē LVC mājaslapā www.lvceli.lv.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas