Navigācijā būs pieejama informācija arī par slēgtajām LDz pārbrauktuvēm

Turpmāk VAS Latvijas Valsts ceļi (LVC) mājaslapā kartē ar satiksmes ierobežojumiem būs pieejama arī informācija par remontdarbu dēļ slēgtajām VAS Latvijas dzelzceļš (LDz) dzelzceļa pārbrauktuvēm. Informācija parādīsies arī navigācijas lietotnē Waze. 

«Mūsu mērķis ir sniegt autobraucējiem pēc iespējas pilnīgāku informāciju par satiksmi valsts autoceļu tīklā, un dzelzceļa pārbrauktuves Latvijā ir gana daudz, tāpēc, domāju, šī būs noderīga informācija visiem, kas plāno savus braucienus un mūsu sadarbības projekts ar LDz kolēģiem būs noderīgs daudziem,» norāda LVC valdes priekšsēdētājs Jānis Lange.

VAS Latvijas dzelzceļš priekšsēdētājs Edvīns Bērziņš akcentē: «Gandrīz ikvienam autovadītājam ikdienā nākas šķērsot kādu no 510 dzelzceļa pārbrauktuvēm. Intensīvas dzelzceļa satiksmes dēļ kādreiz nākas pie pārbrauktuves pagaidīt ilgāk, un dažreiz pārbrauktuvēs var būt ierobežota satiksme remontdarbu dēļ.»

Turpinot par jaunā produkta priekšrocībām, viņš saka: «Lai autovadītājiem būtu iespēja plānot savus maršrutus, sadarbībā ar LVC informāciju par remontdarbiem uz dzelzceļa pārbrauktuvēm papildus sniegsim gan LVC kartē, gan aplikācijā Waze

LVC mājaslapā no trešdienas, 19.aprīļa, atrodama arī atsevišķa karte, kurā atzīmētas visas dzelzceļa pārbrauktuves, informē uzņēmums.

Ref: 225.000.244.658

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas