Mančestras sprādziena aculiecinieks: Bērni bija šausmās

Britu policija Mančestrā notikušo sprādzienu, kur bojā gājuši 22 un miesas bojājumus guvuši 59 cilvēki, nosaukusi par terora aktu, bet aculiecinieki medijiem un sociālajos tīklos atstāstījuši pieredzēto.

Britu raidorganizācija BBC vēsta, citējot Lielās Mančestras grāfistes policijas pārvaldes pausto, ka terora aktu sarīkojis viens spridzinātājs pašnāvnieks, kurš pats gājis bojā sprādzienā, detonējot paštaisītu spridzekli.

Uzbrukums noticis pirmdien, 22.maijā, pēc koncerta sporta un mūzikas pasākumu arēnā, kur uzstājusies bērnu un pusaudžu vidū populārā amerikāņu dziedātāja Ariana Grande (Ariana Grande).

23 gadus vecā dziedātāja pēc notikušā mikroemuāru vietnē Twitter rakstījusi: «Sagrauta. No pašiem sirds dziļumiem, man ir tik ļoti, ļoti žēl. Man trūkst vārdu».

Koncerta apmeklētāja Vikija Pikevensa (Vicky Pickavance), kura koncertā bijusi kopā ar divpadsmitgadīgo meitu, sacījusi: «Bija milzīgs sprādziens. Brīdī, kad pagriezu galvu, tur izskatījās it kā bēgošu skudru mudžeklī. Tie visi bērni kliedz un skrien lejā no tribīnēm».

Aculiecinieks Serijs Rašs Džounss (Ceri Rush Jones) savukārt Twitter vietnē rakstījis: «Bijām tur ar četriem bērniem. Spridzeklis gāja gaisā, kad bijām augšā, tribīņu 207.sektorā. Visi mūsu bērni bija šausmās, mierinājām viņus un, kad tikām ārpus arēnas, vienkārši skriet neapstājoties. (..) Esam satriekti, vienkārši satriekti».

Ref: 111.111.103.4603

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas