“Mani pameta, jo nebiju perfekts” – aizkustinošs pitbula dzīvesstāsts

Pitbuls, kurš tika pamests tikai viņa izskata nepilnību dēļ, ir izkausējis ļoti daudzu cilvēku dzīvi pēc tam, kad internetā tika publicēts viņa dzīvesstāsts.

Suns, kurš ir pazīstāms kā kapteinis Morgans, tika atšķirts no saviem brāļiem, māsām un mammas pēc tam, kad tikko bija piedzimis – un tas tikai viņa nepilnību dēļ.

Viņa bijušais saimnieks kapteini Morganu atstāja patversmē par spīti brīdinājumiem, ka sunīti visticamāk iemidzinās, jo patversmē esot maz vietas. 

Tomēr, par laimi, Nikola Horabika, pamanījusi sludinājumu par sunīti vietnē Facebook, saprata, ka kaut kas ir jādara lietas labā.

Pēc tam, kad viņa bija adoptējusi 8 nedēļas veco sunīti un iedevusi viņam vārdu, viņa izlēma viņa stāstu publicēt internetā: “Mani pameta, jo nebiju perfekts. Dalies ar šo stāstu, ja domā, ka esmu perfekts!”

Tagad Nikola cer, ka ar šī stāsta palīdzību viņa varēs atrast sunītim citas mājas, jo pati dzīvnieku nevar uzturēt.

Viņa saka: “Tas, ko cilvēkiem vajadzētu iemācīties, ir tas, ka nepilnība ir pilnība. Ne visi suņi mūsu acīs ir perfekti, bet viņi ir brīnišķīgi dzīvnieki.”

nicole-horabik

Kapteinis Morgans ļoti labi satiek ar Nikolas diviem vācu aitas suņiem, kuriem arī, tāpat kā viņam, ir dažas nepilnības.

Nikola piemetina: “Viens no maniem suņiem ir pilnīgi akls un otram sunim ir amputēta viena kāja. Un viņi ir perfekti!”

Avots: www.metro.co.uk

Saistītie raksti

1 komentārs

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas