Maršruts nedēļas nogalei: Ziemsara Riekstukalnā, Kasešu nakts un Svaparapa

Februāra vidus parasti tiek sagaidīts sirsnīgās noskaņās, tuvojoties Valentīndienai. Šajā piektdienā, 14.februārī, Liepājā pirmo reizi būs iespēja doties Valentīndienas ceļojumā ar tramvaju. Organizatori sola, ka «šī ir iespēja pavadīt visu mīlētāju dienu vēl nebijušā veidā un pasakainā atmosfērā». Savukārt sestdienas vakarā Ogresgalā notiks deju vakars, kurā ikvienam būs iespēja izdejoties no sirds pie mūzikas, ko spēlēs grupa Kolibri. Svētdienu var pavadīt 23 km garā pārgājienā no Upesleju autobusu galapunkta līdz Ropažiem pa veco Ērgļu dzelzceļu, izvēdinot galvu no ikdienas steigas un trokšņiem. Visas nedēļas nogales garumā Riekstukalns Baldonē piedāvā ķert ziemu un vasaru reizē. Ko tas īsti nozīmē? Ielūkojies BNN sagatavotajā Maršrutā.

 

PIEKTDIEN, 14.februārī

 

Baldonē: Ziemsara Riekstukalnā

Lai gan sniega Latvijā tā īsti nav, Riekstukalnam tas nav šķērslis. Uz turieni visas nedēļas nogales garumā var doties baudīt ziemu uz slēpēm, snovborda dēļa vai vēl kādā citā veidā. Tanī pašā laikā var baudīt arī visai vasarīgas aktivitātes un braukt ar rodeli un šūpoties lielajās šūpolēs.

Kā saka Riekstukalnā: «Mēs atklājam Ziemsaru!»

Riekstukalna darbalaiks:
14.02. 12.00–23.00
15.02. 9.00–23.00
16.02. 9.00–22.00

Ziemas priekiem būs pieejamas: galvenā, hobija un iesācēju trase.

 

Valentīndienas ceļojums ar tramvaju

Pirmo reizi Liepājā norisināsies unikāls un sirsnīgs kultūras pasākums tramvajā. 14.februārī plkst 23.00 ikviens ir gaidīts uz sirsnīgāko ceļojumu tramvajā pa Liepājas ielām.

Ņem līdzi draugu, draudzeni, otru pusīti, tuvinieku vai vienkārši nāc pats un iepazīsti jaunus draugus.

«Šī ir iespēja pavadīt visu mīlētāju dienu vēl nebijušā veidā un pasakainā atmosfērā. Braucienā ar tramvaju, mūzikas pavadībā, būs uzkodas, dejas, kā arī konkursi ar lieliskām balvām,» aicina organizatori.
Par muzikālo gaisotni parūpēsies grupa Melnraksts.
Pasākumu vadīs Ralfs Jēkabsons.

 

SESTDIEN, 15.februārī

 

Cēsīs notiks 15.Kasešu nakts

Sestdien, 15.februārī, mākslas telpā Mala, Cēsīs, Lenču ielā 11, notiks cikla Kasešu nakts 15.pasākums. Sākums plkst. 19.00. Šis būs arī piecu gadu jubilejas pasākums, kopš pirmās Kasešu nakts, kura notika 2015.gada pavasarī. Pirmajā daļā plānota saruna par mūzikas izdošanu pagrīdes apstākļos. Īpašo viesu statusā būs Pārdaugavas kasešu izdevēji – Lauris Vorslavs un Stropu Jurka jeb Juris Bērziņš.

Kasešu nakts otrajā daļā, kura sāksies ap 21.00, plānota svētku diskotēka jeb tintutēka. Kā pirmie savas iecienītākās kasetes uztīs ciemiņi no Pārdaugavas – Lauris Vorslavs un Stropu Jurka. Pēc viņiem pie kasešu žokeja pults stāsies pasākumu cikla veterāns Caurvējš jeb Andrejs Matvejs, kurš allaž pārsteidzis ar pilnīgi negaidītu un traku muzikālo materiālu. Viņam pievienosies noslēpumainais multimākslinieks Primāts no Raunas.

Ap pusnakti duetu nomainīs Raimonds Mežaks. Pasākuma muzikālo daļu ar īpašu ierakstu selekciju noslēgs kasešu žokejs Raksta, īstajā vārdā Disdzis Staris. Par pasākuma vizuālo noformējumu apsolījis parūpēties Kasešu nakts atbalstītājs un draugs, talantīgais video mākslinieks Ģirts Užāns no Cēsīm.

 

Rīgā: Svaparapa // Drēbju maiņa

Sestdien, 15.februārī no plkst. 15.00 līdz 17.00 Otrās Elpas pagrabā notiks Svaparapa.

Svaparapa ir jautra kopā būšana, nevis tekstilizstrādājumu nodošanas punkts, tādēļ Otrā Elpa lūdz iepazīsties ar vadlīnijām, kādā veidā viss notiek:

– DESMIT ir maksimālais apģērbu skaits, ko drīkst ienest + aksesuāri/apavi.
– Ļauj ielūkoties atnestajā drēbju maisiņā pasākuma organizatoriem, ņem pakaramo un smuki pakarini savu apģērbu brīvā vietā, un ņem vietā jaunu.
– Pieņemsim tikai tīru, izmazgātu, nesaplēstu un nenovalkātu apģērbu.
– Nepieņemsim apģērbu ar caurumiem, pleķiem, dzeltenām padusēm, briesmīgi savēlušiem kunkuļiem un atirušām detaļām.
– Apģērba pielaikošana tikai Svaparapas pielaikošanas kabīnē pagrabstāvā.
– Atnesto apģērbu pieņemam līdz plkst. 16.30! Savukārt, līdz 17.00 nāc un ņem, ko sirds kāro.

Cienot pasākuma apmeklētājus un organizatorus, lūdzu, nes uz Svaparapu tikai tādu apģērbu, ko ar prieku dotu valkāt arī saviem tuvākajiem! Droši raksti mums, ja Tev rodas kādi jautājumi.

Ieeja: ziedojumi

 

Ogresgalā: Atpūtas vakars pie galdiņiem Deju laiks

Ciemupes Tautas namā, kas atrodas Liepu gatvē 12, Ogresgalā, sestdienas vakarā norisināsies deju vakars.

Vakarā spēlēs grupa Kolibri.
Biļešu cena iepriekšpārdošanā, lai rezervētu vietas pie galdiņiem – 7 eiro, bet pasākuma dienā – 10 eiro.
Biļetes var iegādāties Biļešu paradīzes kasēs.

 

SVĒTDIEN, 16.februārī

 

Pārgājiens: Vecais Ērgļu dzelzceļš

Ir pienācis laiks atkal izkustināt savas kājas, pavēdināt galvu un doties pārgājienā, aicina pārgājiena rīkotāji Adventistu Rīgas 1.draudze.

«Šoreiz iesim 23 km no Upesleju autobusu galapunkta līdz Ropažiem pa veco Ērgļu dzelzceļu. Pa ceļam redzēsim nedaudz skaistus dabasskatus gar Mazo Juglu un tad taisnā ceļā pa veco dzelzceļu līdz Kangaru stacijai. Iespējams, pie vecās Bajāru stacijas mūs gaidīs kāds patīkams pārsteigums.»

Aicināts ir ikviens, kurš ir atbildīgs, izvērtē savu veselības stāvokli un spēju noiet garus kilometrus nemazinot tempu.

Dalība ir bez maksas.

Šoreiz gan svarīgi pieteikties ar atzīmi going, jo sabiedriskais autobuss nav bezizmēra, atzīmē rīkotāji.

Autobuss 6827 Rīga–Saurieši–Upeslejas no Riepnieku ielas galapunkta atiet 8.40. (Riepnieku/Turgeņeva ielas krustojums). Tur, vai arī Upeslejās pēc autobusa pienākšanas tiekamies! Ropažos mēģināsim nonākt līdz 16.00.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas