Maršruts nedēļas nogalei: Lielākā kaķu izstāde Baltijā

Šajā nedēļas nogalē, 28. un 29.novembrī, jau septīto gadu Rīgā norisināsies Baltijā lielākā specializētā kaķu izstāde Baltijas Kauss 2015. Tajā piedalīsies ap 500 kaķu. Pūkainie dalībnieki Rīgā ieradīsies no Baltijas valstīm, Skandināvijas un Eiropas.

«Šie būs īsti svētki visiem kaķu mīļotājiem – izstādes apmeklētājiem divu dienu laikā būs iespēja klātienē apskatīt vairāk nekā 30 dažādu šķirņu pārstāvjus, no pieredzējušiem audzētajiem uzzināt par šķirņu īpatnībām, rakstura iezīmēm, to kopšanu, ka arī apmeklēt īpašām šķirnēm veltītos prezentāciju šovus,» informē viena no izstādes organizatorēm Aija Nuķe.

«Izstādē piedalīsies arī mūsu īpašie viesi – Dzīvnieku pansijas Ulubele pūkainie mīluļi, kuri ilgojas pēc mīlošiem un uzticamiem saimniekiem. Apmeklējot šo stendu, aicinām izstādes apmeklētājus ziedot dabīga izstrādājuma segas, palagus, dvieļus un dzīvniekiem domātas guļvietas, spēļmantiņas, nagu asināmos, barību un citas nepieciešamas lietas patversmes iemītniekiem, kas lieti noderēs aukstajai ziemai arvien straujāk tuvojoties,» aicina izstādes organizatore.

Izstādes laikā kaķu atbilstību striktiem šķirnes standartiem vērtēs starptautisko organizāciju FIFe un WCF sertificēti tiesneši no Latvijas, Vācijas, Polijas, Dānijas, Francijas, Itālijas, Zviedrijas, Čehijas un Krievijas. Izstādes noslēgumā tiks noteikti izstādes labākie kaķi, kuri sacentīsies par prestižo izstādes uzvarētāja titulu Best In Show.

Svētdien, 29.novembrī plkst. 10:00 notiks galvenās balvas ieguvēju apbalvošana.

Izstāde notiks Olimpiskajā Sporta centrā Rīgā, Grostonas ielā 6b. Tā būs atvērta apmeklētājiem no plkst.10:00 līdz 17:00. Biļešu cena pieaugušajiem 4,00 EUR, skolēniem un pensionāriem 2,00 EUR, Ģimenes biļete (2 pieaugušie, 2 bērni virs 7 gadu vecumam) – 8,00 €, bērniem līdz septiņu gadu vecumam ieeja bez maksas.

Ref: 102.000.102.11236

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas