Maršruts nedēļas nogalei: Miera ielas Vasarsvētki

Sestdien, 14.maijā, Miera ielas radošajā kvartālā jau piekto reizi notiks festivāls Miera ielas Vasarsvētki. No plkst.11:45 līdz pat 22:00 festivāla apmeklētājus sagaida īpaša svētku programma Miera ielas garumā no Brīvības ielas līdz pat Tallinas ielai.

Uz brīvdabas koncerta skatuves visas dienas garumā uzstāsies dažādu mūzikas žanru pārstāvji. Koncertu ar saviem muzikālajiem priekšnesumiem atklās Laima Jansone. Uz skatuves uzstāsies arī Pūtēju orķestris Fanfara diriģenta Mārča Miķelsona vadībā, džeza kvartets Hypercube (Toms Rudzinskis, Kaspars Vizulis,Toms Poišs, Rūdolfs Dankfelds), Jakob Noiman Festival Band, Vairāk Kauna Nav, Kaktiņš Stūrītis, Stūrī Zēvele, kā arī Apofeoz Sound System, informē rīkotāji.

Īpaša svētku programma paredzēta tieši bērniem. Būs iespēja izmēģināt savu roku veiklību vairākās radošajās darbnīcās – pašam izgatavot savas stikla burtiņkrelles, ziedu matu rotu, mozaīku vai masku, kā arī iepazīt grāmatzīmju un leļļu izšūšanu. Varēs uzgleznot savu gleznu uz stikla, sienas, un pat mannā vai rīsos, kā arī piedalīties kēksiņu dekorēšanas konkursā. Būs pat disenīte bērniem. Savukārt griežot lielo laimes ratu, varēs arī tikt pie Laimas saldumiem.

Mazākie kino cienītāji varēs skatīt īpaši svētkiem sagatavoto bērnu īsfilmu programmu sadarbībā ar īsfilmu festivālu 2ANNAS, savukārt lielākiem būs speciāli sagatavota latviešu īsfilmu programma.

Ikviens apmeklētājs varēs piedalīties Miera ielas iepazīšanas spēlē Krustām/šķērsām un saņemt vērtīgas balvas no Miera ielas. Būs iespēja apdrukāt savu līdzpaņemto krekliņu ar kādu hipsterīgu zīmējumu. Visi vēstures interesenti varēs izstaigāt ekskursiju pa Miera ielu gida vadībā, uzzināt daudz jaunu faktu, kā arī noklausīties patiesus ielas stāstus no tās iedzīvotājiem. Paralēli svētkiem darbosies arī zemnieku tirdziņš ar dažādiem lauku labumiem un vērtīgo lietu tirdziņš, kurā varēs iegādāties vintage, dizaineru, amatnieku un citas vērtīgas lietas. Festivāla apmeklētājus sagaida vēl vairāki pārsteigumi, sola organizatori.

Ref: 102.000.102.12645

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas