Maršruts nedēļas nogalei: Valpurģu nakts Tērvetē

Gan lieli, gan mazi, visi romantiķi un nemiera gari, kuriem sirdis alkst pēc neierastā, sestdien, 30.aprīlī, aicināti piedalīties Valpurģu nakts mistērijās dabas parkā Tērvetē.

«Ģimenes ar mazuļiem Rūķu mežā gaidītas no 19:00 līdz 21:00, lai pavadītu laiku neparastās sporta aktivitātēs un radošās nodarbēs. Prieku sagādās kopīga muzicēšana ar omulīgajiem Čučumuižas rūķiem. Šogad gaidāma pat mazā Valpurģīša parādīšanās un īpašs svinību salūts. Nav jau nekādi joki – svinēsim Valpurģīša desmit gadu jubileju!» informē organizatori.

Pasaku mežā no 21:00 līdz 23:00 draiskās Sila raganiņas būs sagādājušas dažādas izpriecas dabas draugiem. Šajā parka daļā gaidāmi arī nebijuši un neparasti viesi, kuri tikai brīnumu naktī ciemosies Raganu silā.

Atrakciju laukumā no 21:00 līdz 23:00 sirdi sildīs ugunīgi šovi, deju teātra uzvedums, koncerts un populārais zvaigžņu lietus.

Sprīdīša atklājēja gara iedvesmotie viesi vai tie, kas nevēlas soļot pa noslēpumainā meža takām un ceļiem, aicināti izstaigāt Laimīgās zemes Gaisa takas no 10:00 līdz 23:59. Par Laimīgās zemes Gaisa taku apmeklējumu jānorēķinās atsevišķi no ieejas maksas Latvijas valsts mežu dabas parkā Tērvetē.

Noslēpumainajā priežu mežā kursēs Pasaku bānītis.

Ieeja pasākumā ar parka biļetēm.

Ref: 102.000.102.12535

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas