Maskavā COVID-19 uzliesmojuma dēļ slēdz poliklīniku; Krievijā 2 774 jauni saslimušie

Krievijas galvaspilsētā Maskavā, kas saskaras ar nopietnu COVID-19 uzliesmojumu, ir slēgta pirmā medicīnas iestāde. Tās galvenā ārste slimnīcā tiek elpināta ar elpceļu ventilācijas aparātu, vēsta Krievijas ziņu portāls Meduza.

Aizvadītajā nedēļas nogalē Maskavas amatpersonas ir slēgušas Mitinas rajona centrālo poliklīniku Nr. 180. Iestādes telpas tiek dezinficētas un darbiniekiem tiks atļauts atgriezties darbā pēc visa personāla pārbaudēm pret COVID-19 klātbūtni organismā.

Lasiet arī: Koronavīrusa izplatība Baltijā. Latvijā – 657, Lietuvā – 1 070

Poliklīnikas Nr. 180 galvenā ārste Jūlija Sergejeva ir smagi saslimusi ar COVID-19. Sazinoties ar Maskavas slimnīcu Nr.52, portāls Meduza noskaidroja, ka Sergejeva tiek ārstēta šajā slimnīcā, un

viņas veselības stāvoklis ticis raksturots kā «ārkārtīgi smags – viņai ir pieslēgts elpceļu ventilēšanas aparāts».

vēsta Krievijas valsts ziņu aģentūra TASS, Maskavas slimnīcās koronavīrusa pacientiem tiks sagatavotas vairāk nekā 20 000 gultu.

Pēdējās diennakts laikā līdz otrdienas, 14.aprīļa, rītam Krievijā ir apstiprināti 2 774 jauni saslimšanas gadījumi ar COVID-19, bet valstī kopumā ar bīstamo infekcijas slimību ir sasirguši 21 102 cilvēki, ziņo TASS.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas