Maskavā COVID-19 uzliesmojumā vaino masku prasības ignorēšanu

Cilvēki Maskavā

Maskavā, kur COVID-19 izplatība šobrīd ir straujākā Krievijā un tik strauja, ka ir slēgtas skolas, vīrusa izplatībā ir vainojama elpceļu masku prasības neievērošana iedzīvotāju vidū, norādījusi Maskavas mēra vietniece Anastasija Rakova, vēsta Krievijas valsts ziņu aģentūra TASS.

Otrdien, 6.oktobrī, Krievijas galvaspilsētā apstiprināti 4 082 jauni inficēšanās gadījumi ar COVID-19.

«Esam atgriezušies pie skaitļiem, kādus novērojām šopavasar,» Maskavas mēra vietniece Anastasija Rakova sacījusi intervijā Krievijas valsts telekanālam Rossiya-1.

«Pēc ilgā izolācijas perioda pavasarī un vasaras atvaļinājumiem cilvēki ir atgriezušies pilsētā. Tomēr, manuprāt, galvenais iemesls ir uzvedība. Kaut arī slimība ir izplatīta, šīs elpceļu masku un sociālas distancēšanās prasības absolūti netiek ievērotas,» tā pašvaldības amatpersonas teikto citē TASS.

Kopš pandēmijas sākuma jaunā koronavīrusa komplikācijas Maskavā prasījušas 5 401 dzīvību. Salīdzinājumam – visā Krievijā oficiāli apstiprināto letālo saslimšanas gadījumu skaits ir 21 475, rāda Eiropas Slimību kontroles un profilakses centra apkopotie dati.

BNN jau vēstīja, ka saistībā ar inficēšanās gadījumu kāpumu Maskavā turpmākās divas nedēļas skolēniem ir liegts apmeklēt skolu klātienē.

Saistītie raksti

2 KOMENTĀRI

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas