Masveida vakcināciju Igaunijā neplāno vēl līdz maijam

Aprīlī Igaunijā vairs nav gaidāma iedzīvotāju masveida vakcinācija pret Covid-19, jo turpmākajās nedēļās nav paredzētas liela skaita vakcīnu devu piegādes, tā Igaunijas Veselības apdrošināšanas fonda pausto citē raidorganizācija ERR.

Preses konferencē pirmdien, 5.aprīlī, Igaunijas Veselības apdrošināšanas fonda valdes priekšsēdētājs Rains Lāne (Rain Laane) skaidrojis, ka turpmākajās nedēļās ir plānots injicēt pa 35 līdz 40 tūkstošiem vakcīnu devu nedēļā.

«Igaunijā nav iespējams gaidīt nākamo masu vakcināciju līdz maijam, jo mēs vienkārši nesaņemsim vakcīnu devas,» skaidrojis Lāne.

Lasiet arī: Pavļuts: Ļoti daudzi potēšanas rindās esošo atteicās vakcinēties brīvdienās vai to darīt ar AstraZeneca potēm

Šobrīd valstī tiek vakcinēti iedzīvotāji vecumā no 60 gadiem. Iestādes vadītājs arī mudinājis vakcinēšanas kabinetus nepazemināt šo vecuma slieksni, kā tas jau ir noticis atsevišķos gadījumos.

Vecuma slieksni pazemināt valstī kopumā ir plānots līdz ar nākamo masveida vakcināciju, norādījis Igaunijas Veselības apdrošināšanas fonda valdes priekšsēdētājs Rains Lāne, vēsta ERR.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas