Māti un meitu notriekušais trolejbuss Čaka ielā braucis pie sarkanās gaismas

Valsts policija ir pabeigusi izmeklēšanu un šonedēļ nodevusi prokuratūrai krimināllietu par ceļu satiksmes negadījumu Čaka ielā, kurā gāja bojā māte un meita. Izmeklēšanā noskaidrots, ka trolejbusa vadītāja pārbrauca gājēju pāreju pie sarkanās luksofora gaismas.

Valsts policijas Rīgas reģiona Satiksmes noziegumu izmeklēšanas birojs ir pabeidzis izmeklēšanu traģiskajā ceļu satiksmes negadījumā Čakā ielā. Uzsāktā kriminālprocesa ietvaros tika veiktas dažādas ekspertīzes, lai noskaidrotu transportlīdzekļa tehnisko stāvokli, kā arī iespējamu transportlīdzekļa vadīšanu apreibinošu vielu ietekmē. Tāpat izmeklēšanas laikā noskaidrota un izvērtēta aculiecinieku sniegtā informācija par notikušo negadījumu, informē Valsts policija.

Šobrīd ir pabeigta krimināllietas izmeklēšana, un izmeklētāji konstatējuši, ka trolejbusa vadītāja pārbrauca gājēju pāreju pie sarkanās luksofora gaismas, uzbraucot abām gājējām. Tehnisku problēmu transportlīdzeklim negadījuma brīdī nebija.

Par notikušo ceļu satiksmes negadījumu tika uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 260. panta otrās daļas par ceļu satiksmes noteikumu vai transportlīdzekļu ekspluatācijas noteikumu pārkāpšanu, ja to izdarījusi persona, kas vada transportlīdzekli, un ja tās rezultātā cietušajam nodarīts smags miesas bojājums vai tā izraisījusi cilvēka nāvi. Policija tālāk šo lietu ir nosūtījusi prokuratūrai kriminālvajāšanai.

BNN jau vēstīja, ka pērnā gada maijā Rīgā, Čaka un Ērgļu ielu krustojumā zem trolejbusa pakļuva 1982.gadā dzimusi sieviete un viņas četrus gadus vecā meita.
Bērns gāja bojā negadījuma vietā, bet sieviete nogādāta slimnīcā, kur vēlāk mirusi.

Ref: 102.000.102.9132

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas