Mazumtirdzniecības apgrozījumam 7,4% pieaugums gada laikā

Šī gada augustā, salīdzinot ar jūliju, pēc sezonāli izlīdzinātiem datiem salīdzināmās cenās, mazumtirdzniecības uzņēmumu kopējais apgrozījums pieaudzis par 1,6%.

Pārtikas preču mazumtirdzniecības uzņēmumos apgrozījums samazinājies par 1,2%, bet nepārtikas preču pārdošanas apjomi pieauguši par 3%. Bez auto degvielas nepārtikas preču mazumtirdzniecības apgrozījums palielinājies par 3,4%, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.

Mazumtirdzniecības uzņēmumu kopējais apgrozījums faktiskajās cenās, neņemot vērā sezonalitāti, augustā, salīdzinot ar jūliju, ir pieaudzis par 3,5%.

Šā gada augustā, salīdzinot ar 2010.gada augustu, pēc kalendāri izlīdzinātiem datiem salīdzināmās cenās, kopējais mazumtirdzniecības apgrozījums palielinājies par 7,4%. Pārtikas preču grupā pieaugums bijis par 2%, savukārt nepārtikas preču tirdzniecībā pārdošanas apjomi palielinājušies par 10,1%, bez auto degvielas mazumtirdzniecības – par 18,7%.

Mazumtirdzniecības uzņēmumu kopējais apgrozījums faktiskajās cenās, neņemot vērā kalendāra dienu ietekmi, salīdzinājumā ar iepriekšējā gada atbilstošo mēnesi palielinājies par 12,3%.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas