Mazumtirdzniecības apgrozījums gada laikā kāpj par 10%

Šī gada februārī, salīdzinot ar janvāri, pēc sezonāli izlīdzinātiem datiem salīdzināmās cenās, mazumtirdzniecības uzņēmumu kopējais apgrozījums samazinājies par 2,2%. Nepārtikas preču mazumtirdzniecības uzņēmumos kritums bijis par 3,5%, bet pārtikas preču pārdošana pieaugusi par 0,8%.

Mazumtirdzniecības uzņēmumu kopējais apgrozījums faktiskajās cenās, neņemot vērā sezonalitāti, šā gada februārī, salīdzinot ar iepriekšējo mēnesi, ir samazinājies par 3,8%, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.

Šā gada februārī, salīdzinot ar 2011.gada februāri, pēc kalendāri izlīdzinātiem datiem salīdzināmās cenās, kopējais mazumtirdzniecības apgrozījums palielinājies par 10%. Pārtikas preču grupā pieaugums bijis par 4,6%. Nepārtikas preču tirdzniecībā pārdošanas apjomi palielinājušies par 12,7%, neieskaitot auto degvielas mazumtirdzniecību, apjoma pieaugums šajā preču grupā bijis par 16,6%.

Mazumtirdzniecības uzņēmumu kopējais apgrozījums faktiskajās cenās, neņemot vērā kalendāra dienu ietekmi, salīdzinājumā ar iepriekšējā gada atbilstošo mēnesi palielinājies par 12,7%.

Ref: 102.000.102.1381

Saistītie raksti

1 komentārs

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas