Mediji: Krievijā aizturēts Latvijā meklēšanā izsludinātais Beness Aijo

Beness Aijo

Krievijas Arhangeļskas apgabalā aizturēts Maskavas atbalstīto kaujinieku pašpasludinātās Doņeckas republikas bruņoto bandu loceklis Beness Aijo, atsaucoties uz Komunistiskās partijas pārstāvi Dmitriju Sarajevu otrdienas, 11.februāra, vakarā pavēstījusi aģentūra Regnum.

Latvijas pilsonis Aijo, kas izsludināts meklēšanā par prettiesisku piedalīšanos bruņotā konfliktā Austrumukrainas teroristu rindās, aizturēts Jarenskas ciematā, kur viņš esot ieradies, lai atbalstītu vides aktīvistus, kas iestājas pret atkritumu poligona izveidi Šijesas ciemā.

Sarajevs norādījis, ka Aijo, kas savulaik Latvijā bija pazīstams kā neofašistiskās Nacionālboļševiku partijas biedrs, tagad sastāvot tā dēvētās Doņckas republikas Komunistiskajā partijā un pazīstams ar iesauku «Melnais Ļeņins».

Lasiet arī: Nacionālboļševikam Benesam Aijo aizdomās turamā statuss par nelikumīgu dalību bruņotā konfliktā Austrumukrainā

Sarajevs apgalvo, ka Krievijas varasiestādes Aijo esot aizturējušas, pamatojoties uz Ukrainas pieprasījumu, un ka viņam draud izdošana Kijevai.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Jaunākās Ziņas