Mediķu protestā pie Saeimas «nāve» pauž atbalstu ZZS darbam valdībā

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrības vadītājs Valdis Keris

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrības (LVSADA) protests pie Saeimas nama pulcē aptuveni 300 līdz 350 cilvēku.

Kā protesta akcijas sākumā norādīja mediķu arodbiedrības vadītājs Valdis Keris, politiķi joprojām nedzird mediķu prasības, tādēļ neatliek nekas cits, kā izmantot «gara spēku – mākslas spēku”.

Uz skatuves tika uzvesta izrāde, kur darbojās tēli «Tautas dzīvība» un «Zaļā nāve». «Zaļā nāve» norādīja, ka «Latvijā man ir brīnišķīga pļauja. Mūsu valstī pat izkapts vairs nav vajadzīga». Tāpat «Zaļā nāve» solīja, ka darīs visu, lai Zaļo un zemnieku savienība paliktu valdībā.

Pēc izrādes Keris aicināja klātesošos un arī visus citus cilvēkus parakstīties mediķu arodbiedrības vēstulē, kura vēlāk tiks iesniegta Saeimai. Vēstulē teikts – ja deputāti balsos par tādu budžetu, kur pietiekams finansējums netiek atvēlēts veselības aprūpei, tad «es par tevi nebalsošu”.

Keris aicināja parakstīties par iesniedzamo vēstuli gan internetā, gan ārstniecības iestādēs, gan arī Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības namā.

Klātesošajiem rokās bija dažādi plakāti un karogi, piemēram, ar uzrakstu: «Mūsu klusēšana kaitētu jūsu veselībai», kā arī LVSADA karogi. Tāpat daudziem klātesošajiem rokās bija baloni ar uzrakstu «Dzīvības cena?».

Protesta akcija ilga apmēram 15 minūtes un tika rīkota ar mērķi panākt finansējuma pieaugumu veselības aprūpei. Tās devīze ir «Par tautas dzīvību».

Ref: 111.111.103.4124

Saistītie raksti

1 komentārs

  1. Ko tad Keris īsti grib? Kritizēt Čakšu, kas pārstāv ZZS, vai tomēr atbalstīt ZZS, un protestēt pret pārējiem koalīcijas dalībniekiem. Šķiet, ka galvenais Kerim ir taisīt balagānu, lai pie varas beigu beigās tiktu draugi un sadraudzības partneri no SC.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas