Meklē Valsts administrācijas skolas direktoru; mēnešalga ir līdz 1 917 eiro

Valsts kanceleja trešdien, 3.maijā, izsludinājusi konkursu uz Valsts administrācijas skolas (VAS) direktora amatu. Konkursā aicināti pieteikties mērķtiecīgi, profesionāli un uz rezultātu orientēti vadītāji.

«VAS direktora amats ir atbildīgs darbs Valsts kancelejas pārraudzībā esošā iestādē, kas īsteno valsts politiku valsts pārvaldes profesionālās attīstības jomā. Konkursā var pieteikties līdz 22.maijam,» BNN skaidro kancelējā. 

Prasības pretendentiem: nevainojama reputācija, augstākā akadēmiskā izglītība vai otrā līmeņa augstākā profesionālā izglītība sociālajās zinātnēs, vēlams maģistra grāds vadības zinātnēs.

Tāpat Valsts kancelejā uzsver, ka pretendentiem jābūt vismaz gada darba pieredzei vadošā amatā ar vismaz desmit padotajiem darbiniekiem, pieredzei cilvēkresursu vadībā, tajā skaitā profesionālās attīstības jomā, un darbā ar starptautiskiem projektiem.

«Vēlama pieredze darbā valsts vai pašvaldību institūcijās, zināšanas par valsts pārvaldes cilvēkresursu attīstības politiku, valsts pārvaldes uzbūvi, darbības pamatprincipiem un normatīvo regulējumu, kā arī vismaz divu svešvalodu zināšanas (angļu valoda un krievu, franču vai vācu valoda) B2 līmenī, teicamas sadarbības, komunikācijas un prezentācijas prasmes.»

VAS direktora mēnešalga ir līdz 1 917 eiro pirms nodokļu nomaksas. Atbilstoši darba rezultātiem ir bonusu sistēma, kā arī sociālās garantijas un profesionālās attīstības iespējas Augstākā līmeņa vadītāju attīstības programmā.

Konkursa komisija pretendentu atlasē vērtēs vairākas vadības kompetences: stratēģisko redzējumu, pārmaiņu vadīšanu, darbinieku motivēšanu un attīstīšanu, orientāciju uz rezultātu sasniegšanu, spēju pieņemt lēmumus un uzņemties atbildību.

Jau vēstīts, ka no 2015.gada septembra valsts tiešās pārvaldes iestāžu vadītāju atlasi centralizēti veic Valsts kanceleja.  Atlases kārtība līdzās atklātības kritērijam paredz nodrošināt pēc vienotiem principiem organizētus konkursus uz vadītāju amatiem valsts tiešās pārvaldes iestādēs.

Ref:224.000.103.1076

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas