Meklējot Mančestras uzbrukuma tīklu, Lielbritānijā un Lībijā apcietinātas septiņas personas

Aizdomās turētā terorista pašnāvnieka tēvs Ramadāns Abedi

Lielbritānijā un Lībijā saistībā ar 22.maija terora aktu Mančestrā apcietinātas septiņas personas, tostarp iespējamā terorista pašnāvnieka tuvinieki.

Britu sabiedriskais medijs BBC vēsta, ka policija veikusi kratīšanu un aizturējusi kādu vīrieti Vorkšīras grāfistē, Anglijas vidienē.

Tikmēr aizdomās turētā Salamana Abedi (Salaman Abedi) vecākais brālis apcietināts netālu no Mančestras, bet tēvu Ramadānu (Ramadan) un jaunāko brāli Hašemu (Hashem) Lībijā, Ziemeļāfrikā, aizturējis kaujinieku grupējums.

Terorisma draudu līmenis Lielbritānijā pacelts augstākajā – kritiskajā – līmenī, kas nozīmē, ka ir iespējami jauni terora akti, tādēļ patrulēt sabiedriskas un stratēģiskas nozīmes objektos norīkoti karavīri.

Saskaņā ar britu policijas pausto aizdomās turētais par 22 cilvēku nonāvēšanu un 59 cilvēku ievainošanu ir 22 gadus vecais Salamans Abedi – Mančestrā dzimis lībiešu izcelsmes brits -, par kuru tiek uzskatīts, ka viņš pirmdienas, 22.maija, vakarā detonējis spridzekli Mančestras Arēnas gaitenī brīdī, kad zāli pametuši popmūzikas koncerta apmeklētāji.

Ref: 111.111.103.4610

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas