Meksikā notikusi traģiska autoavārija ar lieliem upuriem

Meksikā ne mazāk kā 54 cilvēki gājuši bojā, kad avarējis kravas furgons ar daudziem cilvēkiem tā bagāžas nodalījumā, vēsta britu raidorganizācija BBC.

Traģiskais ceļu satiksmes negadījums noticis ceturtdien, 9.decembrī, Meksikas dienvidaustrumu pavalstī Čjapasā, kas robežojas ar Gvatemalu. Transportlīdzeklī avārijas brīdī atradušies vairāk nekā 150 cilvēki, kurus vietējie operatīvie dienesti raksturojuši kā migrantus no Centrālamerikas valstīm.

Lasiet arī: Baidens Kijevai: Nebūs lēmumu par Ukrainu bez Ukrainas

49 cilvēku nāves iestāšanās apstiprināta avārijas vietā, vēl pieci nomiruši slimnīcā, norādījis Čjapasas gubernators Rutiljo Eskandons (Rutilio Escandón). Aptuveni 105 citi cilvēki – 83 vīrieši un 22 sievietes – avārijā guvuši miesas bojājumus, sacījis Eskandons. Upuru vidū savukārt ir gan vīrieši, gan sievietes, gan bērni. Viņu tautības pagaidām nav apstiprinātas, taču vietējās amatpersonas lēsušas, ka vairums cilvēku transportlīdzeklī bijuši no Hondurasas un Gvatemalas.

Mediji ziņo, ka kravas furgona vadītājs pārsniedzis atļauto braukšanas ātrumu, un transportlīdzeklis apgāzies asā ceļa līkumā, uztriecoties gājēju tiltam, vēsta BBC.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas