Melbārde iecelta EP Kultūras un izglītības komitejas viceprezidentes amatā

Eiropas Parlamenta deputāte Dace Melbārde

Eiropas Parlamenta (EP) deputāte Dace Melbārde (VL–TB/LNNK) ievēlēta par EP Kultūras un izglītības komitejas otro vicepriekšsēdētāju, BNN informē Eiropas Konservatīvo un reformistu grupa (ECR) Latvijas delegācijas preses padomnieks Kārlis Būmeisters.

ECR arī izvirzījusi Melbārdi atbildīgajā frakcijas koordinatora amatā, uzticot vadīt politiskās grupas darbu minētajā komitejā.

Melbārde kā deputāte aizvietotāja strādās arī EP Vides, sabiedrības veselības un pārtikas nekaitīguma komitejā.

EP frakcijas ir tiesīgas izvirzīt vienu atbildīgo deputātu koordinatoru katrā no EP komitejām, kas turpmāk tajās organizēs frakcijas deputātu darbu, paudīs grupas nostāju komiteju sēdēs un kopā ar citu frakciju koordinatoriem pieņems komitejas organizatoriskos un procedurālos lēmumus, kā arī deputātu vidū apstiprinās atbildīgos likumprojektu ziņotājus.

Jau ziņots, ka EP Kultūras un izglītības komiteju 751 ievēlēto deputātu vidū devītajā EP sasaukumā pārstāvēs 31 deputāts.

Šobrīd no Latvijas deputātiem atbildīgais koordinatora amats atkārtoti uzticēts arī Daces Melbārdes ECR grupas kolēģim Robertam Zīlem (VL–TB/LNNK), kurš turpinās vadīt frakcijas darbu transporta nozarē.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas