Merkele aicina vāciešus vakcinēties straujāk

Vācijas kanclere Angela Merkele (Angela Merkel) aicinājusi vēl neizlēmušos iedzīvotājus vakcinēties pret Covid-19, jo saistībā ar rekordaugstu koronavīrusa izplatību sabiedrībā valstī esot gaidāmas vairākas smagas nedēļas, ziņo britu ziņu portāls The Guardian.

ES lielvalstī, kur no Covid-19 izraisītām veselības komplikācijām līdz šim miruši 97 617 cilvēki, aizvadītajā nedēļā vienas dienas inficēto skaits pirmoreiz pārsniedzis 50 000. Vācijā vakcinācijas rādītāji nav tik augsti kā virknē Ziemeļvalstu un Rietumeiropas valstu, jo no visiem valsts iedzīvotājiem pilnībā pret Covid-19 vakcinēti ir 67,1% visu iedzīvotāju.

Lasiet arī: Nīderlandē ievieš ierobežojumus, neapmierinātie pulcējas protesta akcijā

«Ja stāvēsim kopā, ja domāsim par sevis pasargāšanu un rūpēm par citiem, mēs šoziem varam lielā mērā izglābt savu valsti,» savā iknedēļas raidierakstā sacījusi Vācijas federālās valdības vadītāja. «Es jūs lūdzu: «Pievienojieties mums un mēģiniet pārliecināt arī radiniekus un draugus»», sacījusi Merkele.

Ilggadējā Vācijas kanclere arī aicinājusi vakcinētos iedzīvotājus saņemt balstvakcīnas poti. Merkele norādījusi, ka balstvakcinācija ir «reāla iespēja salauzt pandēmijas smago rudens un ziemas vilni», vēsta The Guardian.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas