Merkele: Krievijai vēl garš ceļš ejams savas ekonomikas modernizēšanā

Angela Merkele

Krievijas premjera Vladimira Putina ideja par ekonomiskās alianses izveidošanu teritorijā no Vladivostokas līdz Lisabonai ir ļoti interesanta, taču Krievijai vēl jānoiet garš ceļš savas ekonomikas modernizēšanā, norāda Vācijas kanclere Angela Merkele.

Pēc Vācijas kancleres domām, lai Krievija varētu atvērt savas robežas, tai jānoiet garš ceļš savas ekonomikas modernizēšanā, vēsta The Financial Times.

Izdevums norāda, ka Krievijas ietekmīgākais cilvēks Putins vizītes laikā Vācijā saņēmis diezgan vēsu sagaidīšanu pēc tam, kad kritiski izteicies par Eiropas Savienības naidīgumu pret krievu investīcijām.

Putina vizītei Vācijā bija jāstimulē ārvalstu investīciju ieplūšana Krievijā. Politiķis norādījis, ka Krievija izdarījusi visu nepieciešamo, lai iestātos Pasaules tirdzniecības organizācijā.

Biznesa portāls BNN jau vēstīja, ka Putins ierosina veidot ekonomisku aliansi no Vladivostokas līdz Lisabonai.

Viņaprāt, Eiropas mīnusi ir ekonomikas deindustrializācija, kas izraisa Eiropas Savienības pozīciju zaudēšanu tirgū, tostarp arī tehnoloģijas preču tirgū. Lai mainītu situāciju, ir jāizmanto abu ekonomisko sistēmu – ES un Krievijas plusi, uzskata politiķis.

Saistītie raksti

1 komentārs

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas