Microsoft iepazīstina Ķīnu ar Surface un Windows 8

Lai gan Microsoft gatavojas Amerikas Savienotās Valstis ar savu jauno planšetdatoru Surface un operētājsitēmu Windows 8 iepazīstināt tikai piektdien, 26.oktobrī, Ķīnas iedzīvotājiem tikusi priekšrocība tos aplūkot jau šodien, 23.oktobrī.

Microsoft šādu lēmumu skaidro ar faktu, ka Ķīna uzņēmumam ir nozīmīgs tirgus, vienlaikus atsakoties atklāt savus peļņas rādītājus šajā reģionā.

«Jaunais Microsoft planšetdators kalpos kā platforma Windows 8, kas ir ļoti ātra operētājsistēma,» tā uzņēmuma Windows izstrādes vadītājs Stīvens Sinovskis (Steven Sinofsky).

Viņš jauno kompānijas ierīci salīdzinājis ar Apple planšetdatoru iPad, raksta New Straits Times.

«Neskatoties uz to, ka Surface ir lielāks nekā iPad, tas patiesībā šķiet vieglāks, pateicoties tā dizainam,» viņš piebilst.

Jāatzīmē, ka, atšķirībā no iPad, Surface piedāvā pilna izmēra USB ieejas portu, turklāt tajā ir iebūvēts statīvs un vāks, kas kalpo arī kā klaviatūra.

Planšetdators būs pieejams ar iebūvētu Microsoft Office 2013.

«Windows operētājsistēmu izmanto jau vairāk nekā miljards cilvēku visā pasaulē, bet ar Widows 8 mēs šo skaitli palielināsim vēl par miljardu,» norāda Sinovskis.

Jau vēstīts, uzņēmums Microsoft beidzot atklājis, cik tad īsti maksās tā jaunais planšetdators Surface.

Kompānija plāno Surface vienkāršāko modeli, kas aprīkots ar 32 GB atmiņu, pārdot par 499 dolāriem (269 latiem), savukārt, lai savā īpašumā iegūtu datoru ar magnētisko vāku/klaviatūru Touch Cover pircējiem nāksies šķirties no 599 dolāriem (323 latiem).

Pats izsmalcinātākais modelis, kas aprīkots ar 64 GB atmiņu un jau komplektā iekļautu klaviatūru, maksās 699 dolārus (377 latus).

Ref: 105.105.103.3012

Iepriekšējais rakstsBaltie vaļi mācās «runāt»
Nākamais raksts23.oktobris bildēs

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas