Mīļš stāsts par diviem draugiem- meitenīti un suni, kurus vieno kaut kas ļoti īpašs

Suņi bieži kļūst par cilvēku labākajiem draugiem, tomēr šis stāsts tevi aizkustinās vēl jo vairāk, jo šiem draugiem ir ļoti bēdīgs un reizē laimīgs dzīvesstāsts.

Meitenītei Ellai Pegijai dzīvē bija paredzētas grūtības, tomēr māte darīja visu, lai viņa par radušos situāciju būtu saprotošāka.

Ella Pegija no Kvīnslendas, Austrālijā, piedzima ar amniotisko audu deformācijām, tā ir kondīcija, kas viņai piedzimstot lika zaudēt kreiso roku.

Pegijas mamma, Brūka Hodgsone , zināja, ka meitas dzīvē būs grūtības, tādēļ, kā jebkura māte, viņa vēlējās palīdzēt savai meitai, kā vien var. Tādēļ, kad viņa internetā ieraudzīja paziņojumu par Sniedziņu, trīskājainu suni, viņa acumirklī iemīlējās.

„Mana sirds nodrebēja, kad ieraudzīju Sniedziņu internetā,” Hodgsone pastāstīja Daily Mail Austrālijas žurnālistiem. „Es zināju, ka šis suns būs perfekts Ellai-viņi abi ir viena vecuma, tādēļ viņiem priekšā ir ilgi draudzības gadi. Es zinu, ka Sniedziņš sniegs viņai nepieciešamo atbalstu pieaugot. Viņa zinās, ka nekad nav viena.”

Pēc kājas amputācijas, Sniedziņu aizsūtīja uz dzīvnieku patversmi. Trīs dienas vēlāk viņš atrada mājas Pegijas ģimenē. 

Lai arī mazajai meitenei bija nepieciešams laiks, lai sadraudzētos ar jauno spalvaino draugu, abi tagad ir nešķirami. Viņi visu laiku dalās ar bučām un apskāvieniem, atbalstot viens otru, kā vien māk.

„Esmu ievērojusi, ka katru rītu Sniedziņš no sākuma atrod Ellu, pirms viņa satiek kādu citu,” saka Hodgsone. „Tā ir unikāla saikne, un ir brīnišķīgi to redzēt. Es zinu, ka Elzai tas ļoti palīdzēs.”

Avots: www.womansday.com

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas