Ministru prezidents ekonomikas ministram uzdod rast risinājumus dzīvojamā fonda jautājumā

Lai risinātu novecojušā un nepietiekamā dzīvojamā fonda jautājumu, Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) rezolūcijā ekonomikas ministram Ralfam Nemiro (KPV LV) ir uzdevis apzināt pašvaldību apsaimniekoto dzīvojamo ēku atbilstību drošuma prasībām un piedāvāt risinājumus situācijas uzlabošanai, ziņo Kariņa preses sekretārs Sandris Sabajevs.

«Gadiem nerisinātais novecojušā dzīvojamā fonda un nepietiekamo dzīvojamo platību jautājums skar lielu daļu mūsu sabiedrības. Tas kavē iedzīvotāju dzīves kvalitātes, sadzīves apstākļu uzlabošanos un ir steidzami jālabo. Ekonomikas ministrijas atbildīgajām amatpersonām, ministram uzņemoties vadību, beidzot ir jānāk klajā ar risinājumiem, kas veicinātu arī mūsu tautsaimniecības attīstību,» uzsvēra Kariņš.

Ministru prezidents rezolūciju izdevis, balstoties uz Valsts kontroles revīzijas ziņojumā Vai tiek izpildīti priekšnoteikumi pašvaldību pārvaldīšanā un kontrolē esošu ekspluatācijā pieņemtu ēku atbilstībai drošuma prasībām konstatēto.

Vēl par šo tematu: Krūmiņa par pārkāpumiem Latvijas-Krievijas robežas izbūvē: Tas ir liels patvaļas piemērs

Sabajevs norāda, ka valdības vadītājs sagaida, ka Ekonomikas ministrija kā būvniecības un mājokļu politikas veidotājs piedāvās, kā ilgtermiņā sakārtot dzīvojamo fondu, lai tā izmantošana atbilstu drošības prasībām un iedzīvotāju vajadzībām.

Saistītie raksti

1 komentārs

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas