Mobilo sakaru operatora Bite apgrozījums kāpis par 14%

Pērn mobilo sakaru operatora Bite konsolidētais apgrozījums palielinājās par 14%, sasniedzot 106,3 miljonus eiro, informē Bite vadītājs Kaspars Buls.

Pērn Bite peļņa pirms procentu, nodokļu, amortizācijas atskaitījumiem pieauga par 19%, sasniedzot 26,8 miljonus eiro, bet tīrā peļņa sasniedza 14,5 miljonus eiro, kas ir par 14% vairāk nekā 2017.gadā.

Tīkla un pakalpojumu attīstībā Bite ik gadu iegulda aptuveni 10% no apgrozījuma. Līdzīgi kā iepriekšējos gados, arī pērn lielākais investīciju apjoms jeb aptuveni deviņi miljoni eiro ieguldīti tīklā un tehnoloģijās – gan tīkla paplašināšanā, gan tā jaudas un kapacitātes palielināšanā. Kopumā Bite tīkla jauda pērn palielināta par aptuveni 50%. Savukārt šogad, investējot tīkla attīstībā aptuveni 10 miljonus eiro, tā jaudu plānots palielināt par 53%.

Produktu un klientu servisa attīstībā Bite pērn investēja 2,4 miljonus eiro.

«Mūsu ambīcijas ir ļoti augstas, tāpēc pie sasniegtā neapstāsimies. Sekojot līdzi tirgus tendencēm un mūsu klientu mobilo sakaru lietošanas paradumiem, mērķtiecīgi turpināsim attīstīt gan jaunus pakalpojumus, gan tīkla infrastruktūru. Fokusēsimies uz 4G, 4G+ un 4.5G tehnoloģiju un lietu interneta tīkla Narrowband IoT attīstību, vienlaikus sākot ieviest tīklā revolucionāro 5G tehnoloģiju – pirmās 5G bāzes stacijas Bite tīklā tiks izbūvētas jau šogad,» skaidro Bite vadītājs Buls.

Šogad uzņēmums turpinās investēt arī darbinieku izaugsmē un darba vides labiekārtošanā. Turklāt šo investīciju apjomu, kas pērn veidoja 1,2 miljonus eiro, plānots palielināt par aptuveni 70%.

Bite ir starptautiskās aktīvu pārvaldīšanas kompānijas Providence Equity Partners uzņēmums, kas jau vairāk nekā desmit gadus nodrošina Latvijas iedzīvotājiem mobilo sakaru pakalpojumus.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas