Muzeju nakts apmeklētājus gaidīs vairāk nekā 190 vietās visā Latvijā

Piedāvājot daudzveidīgas norises, 190 Latvijas muzeji un citas sabiedrisko dzīvi veidojošas organizācijas sestdien, 14.maijā, bez maksas uzņems apmeklētājus Muzeju naktī, kas  šogad notiks jau 18.reizi.

Šā gada Muzeju naktij dota brīvā tēma «Muzeju nakts 2022» savukārt visas norises notiek ar devīzi #TiekamiesTagad, aicinot uz atkalsatikšanos klātienē.

Rīgā Muzeju naktī durvis apmeklētājiem vērs vismaz 53 kultūrvietas, savukārt reģionos vairāk nekā 133 vietās interesantas aktivitātes rīko pašvaldības un nevalstiskās organizācijas.

Ar Muzeju nakts programmu, kā arī Muzeju nakts dalībnieku izvietojumu kartē iespējams iepazīties šeit.

Kā informē AS Pasažieru vilciens, Muzeju naktī no plkst.18:00 līdz pusnaktij visām vienreizējām vilcienu biļetēm ir piešķirta 50% atlaide. Elektroniskās biļetes ar atlaidi nopērkamas konkrētajiem vilcienu reisiem šeit un mobilajā lietotnē. Vilcienu kustības sarakstā šie vilcieni ir īpaši atzīmēti ar Muzeju nakts simbolu. Biļetes ir iespējams iegādāties arī biļešu kasēs. Ja tā konkrētajā stacijā ir slēgta, biļeti ar atlaidi var iegādāties pie konduktora kontroliera vilcienā.

«Muzeju nakts ik gadu iezīmē vasaras sākumu, kad daudzveidīgo, naksnīgo kultūras pasākumu piedāvājumu izbauda aptuveni ceturtdaļmiljons iedzīvotāju visā Latvijā. Šogad muzeji, sabiedriskās dzīves veidotāji un dažādas iestādes klātienē apmeklētājus uzņems pēc divu gadu pauzes, kad pandēmijas apstākļos nebija iespējas rīkot plaši apmeklētus kultūras pasākumus,» piedalīties Muzeju nakts aktivitātēs un izbaudīt tās aicina kultūras ministrs Nauris Puntulis (NA).

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas