Nākamā Android versija būs saderīga ar virtuālās realitātes brillēm

Android, kas ir pasaulē visvairāk lietotā mobilo datorierīču operētājsistēma,  drīzumā piedāvās jaunu versiju ar pagaidu nosaukumu Android N. Operētājsistēmas veidotājs Google 18.maijā atklājis, ka operētājsistēmas topošā versija būs saderīga ar virtuālās realitātes ierīcēm.

Amerikāņu interneta un datortehnoloģiju uzņēmums pavēstījis, ka pašlaik izstrādā savas virtuālās realitātes brilles un virtuālās realitātes programmu ar nosaukumu Daydream.

Google prognozē, ka ar brillēm būs skatāms saturs, ko piedāvā vairāki interneta televīzijas kanāli, kā arī datorspēļu ražotāji Electronic Arts un Ubisoft un paša uzņēmuma Play Movies and YouTube kanāli.

Portāls Yahoo! Finance arī vēsta, ka Android N vajadzībām tiek izstrādāts vairākuzdevumu režīms, kas viedtālrunī vai planšetdatorā ļauj sadalīt ekrānu vairākos logos, kas ļauj vienlaikus izmantot vairākas lietojumprogrammas.

Visbeidzot, Google sola, ka uzlabota veiktspēja jaunākajai operētājsistēmas versijai ļaus datorierīcēm darboties par 75% ātrāk nekā ar versiju 6.0 Marshmallow.

Ref: 111.111.103.3530

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas