NASA: decembrī pasaules gals nepienāks

Līdz šim teju ikviens ir dzirdējis baumas par to, ka pasaules gals pienāks šī gada 21.decembrī, jo tieši tad beidzas seno maiju kalendārs. Šīs spekulācijas gan ir tikušas vairākkārt atspēkotas un daži pat joko, ka maiji gluži vienkārši bijuši pārāk slinki, lai kalendāru izveidotu garāku. Vai tiešām šie ziemas saulgrieži kļūs par pēdējiem?

NASA eksperti norāda, ka baumās par pasaules galu ir tieši tikpat daudz taisnības kā jokos par privātā satura autortiesībām, kas pēdējā laikā cirkulē sociālajā tīklā Facebook. Tas ir – nemaz.

«Pretēji izplatītajam uzskatam, 2012.gada 21.decembrī neiestāsies pasaules gals, tā vietā šajā datumā būs kārtējie ziemas saulgrieži,» raksta NASA savā Google+ profilā.

Lai reizi par visām reizēm izbeigtu baumas par pasaules galu, trešdien, 28.novembrī, sociālajā tīklā Google+ norisinājās virtuāla NASA ekspertu diskusija, kurā piedalījās dažādu jomu speciālisti.

Diskusiju iespējams noskatīties šeit.

Ref: 110.000.103.2749

Saistītie raksti

1 komentārs

  1. “Kāds pārsteigums” :) tikai kā lai to ieskaidro visiem ar ezotēriku apsēstajiem, kas gaida trīs tumsas dienas 21.decembrī un jau veido pārtikas krājumus un rok pazemes bunkurus? Dzirdēts jau arī par tādiem gan Latvijā, gan citviet pasaulē

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas