Nasdaq Baltijas Parāda vērtspapīru sarakstā iekļauj jaunas LHV Group obligācijas

LHV Group subordinētās obligācijas no šī gada 3.decembra tiek iekļautas Nasdaq Tallinn Baltijas Parāda vērtspapīru sarakstā, ziņo fondu biržā Nasdaq.

Biržā skaidro, ka LHV Group obligāciju iekļaušana biržā tika uzsākta pēc publiskā piedāvājuma Igaunijas privātajiem un institucionālajiem investoriem. Pieprasījums pēc LHV Group obligācijām pārsniedza piedāvājumu 3,2 reizes. Obligāciju emisijas kopējais apjoms ir 20 milj. eiro. Vienas obligācijas nominālvērtība ir 1 000 eiro. Gada kupona gada likme ir 6% ar izmaksu reizi ceturksnī.

Pašreizējā obligāciju emisija ir pirmais laidiens LHV Group obligāciju programmas ietvaros, kuras laikā uzņēmums plāno emitēt obligācijas par kopējo summu 45 milj. eiro.

«LHV Group obligācijas Baltijas Parāda vērtspapīru sarakstā pirmo reizi iekļāva 2015. gadā. Līdzīgi kā iepriekšējo LHV obligāciju piedāvājumos, arī šoreiz rezultāti liecina par lielu ieguldītāju uzticēšanos un interesi. Vienlaikus lielais investoru skaits apliecina, ka Igaunijas investīciju kultūra turpina progresēt,» uzsvēra Nasdaq Tallinn valdes priekšsēdētājs Karels Ots (Kaarel Ots).

LHV Group ir lielākā vietējā finanšu grupa un kapitāla investētāja Igaunijā. LHV Group lielākie meitasuzņēmumi ir AS LHV Pank un AS LHV Varahaldus. LHV pārvaldītajiem pensiju fondiem ir vairāk nekā 177 000 dalībnieku.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas