Nav mazinājies pārkāpumu skaits par ārkārtējās situācijas ierobežojumu neievērošanu

Aizvadītās nedēļas nogalē nav mazinājies pārkāpumu skaits par ārkārtējās situācijas ierobežojumu neievērošanu, jo divās dienās kopumā tika konstatēti 1 000 pārkāpumi, intervijā LTV raidījumam Rīta panorāma sacīja Valsts policijas priekšnieks Armands Ruks.

Pēc viņa teiktā, vairāk pārkāpumi konstatēti naktī no piektdienas uz sestdienu, mazāk  – naktī uz svētdienu. Ierosināti aptuveni 1 000 administratīvie procesi.

Šajā nedēļas nogalē netika piemērots maksimāli pieļaujamais sods – 2 000 eiro, taču vienai personai piemērots sods 1 500 eiro apmērā un sākts kriminālprocess par zādzību, stāstīja Ruks.

Daudzreiz – vairāk nekā 1 300 gadījumos – personām izteikti brīdinājumi, teica Ruks, norādot, ka kopumā nedēļas nogalē pārbaudītas ap 11 000 personu, vairumam bijis aizpildīts pašapliecinājums.

Jau ziņots, ka arī nākamajā nedēļas nogalē – naktī no piektdienas uz sestdienu un no sestdienas uz svētdienu no plkst.22 līdz 5 valstī ir noteikts pārvietošanās aizliegums – tā laikā tiks veikti kontroles pasākumi, lai pārbaudītu vai iedzīvotāji to ievēro. Policijā atgādināja, ka šajā laikā uz ielas var atrasties tikai, ja ir attaisnojošs iemesls un aizpildīts pašapliecinājums.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas