Navaļnijam Berlīnē vajadzīga apsardze, tā Vācijas valdība

Aleksejs Navaļnijs 2018.gadā

Krievijas opozīcijas figūrai Aleksejam Navaļnijam, kurš patlaban Berlīnē saņem ārstēšanu pēc aizdomīgas un smagas saindēšanās, ir nepieciešama apsardze, norādījusi Vācijas valdība, kā vēsta raidorganizācija DW.

Pagājušajā nedēļā Navaļnijs Krievijā avioreisa laikā piedzīvoja strauju veselības pasliktināšanos, tika ievietots slimnīcā Omskas pilsētā un pēcāk tika pārvests uz slimnīcu Berlīnē, Vācijā.

Kā raksta DW, pirmdien, 24.augustā, Vācijas kancleres Angelas Merkeles (Angela Merkel) preses pārstāvis Štefens Zeiberts (Steffen Seibert) sacījis žurnālistiem: «Tā kā ir zināma iespēja, ka noticis uzbrukums ar indi, ir nepieciešama apsardze.»

BNN jau vēstīja, ka viens no Krievijas redzamākajiem opozicionātiem, kurš specializējies korupcijas izgaismošanā, Aleksejs Navaļnijs ceturtdien nogādāts slimnīcā un ir bezsamaņā pēc toksiskas saindēšanās, paziņojusi viņa preses pārstāve, ziņoja britu ziņu portāls The Guardian.

Ceturtdienas, 20.augusta, rītā opozicionāra preses pārstāve Kira Jarmiša mikroemuāru vietnē Twitter pavēstījusi: «Šodien no rīta Navaļnijs lidoja uz Maskavu no Tomskas. Lidojumā viņam kļuva slikti. Lidmašīna veica ārkārtas nolaišanos Omskā. Aleksejam ir toksiska saindēšanās. Šobrīd esam ātrajā palīdzībā, braucam uz slimnīcu.»

Slimnīcā ārsts apstiprinājis Krievijas valsts ziņu aģentūrai TASS, ka Navaļnija stāvoklis ir smags.

Krievijas Pretkorupcijas fonda vadītājs un Krievijas prezidenta Vladimira Putina kritiķis Navaļnijs ceturtdienas rītā bijis ceļā no Tomskas Sibīrijā, kad sajuties nevesels un lidmašīna veikusi ārkārtas nolaišanos Omskas pilsētā. Viņa preses pārstāve norādījusi, ka vīrietis ceturtdien organismā uzņēmis vienīgi tēju, kas iespējams, bijusi saindēta, ziņoja The Guardian.

Saistītie raksti

2 KOMENTĀRI

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas