Nedēļa Lietuvā. Rio spēļu cerība uzvar Eiropas čempionātā

Rūta Meilutīte

Talantīgā Lietuviešu peldētāja Rūta Meilutīte (Rūta Meilutytė) šonedēļ uzvarējusi Eiropas Čempionātā Peldēšanā.

19 gadus vecā peldētāja, kura šovasar startēs Riodežaneiro vasaras olimpiskajās spēlēs, Eiropas čempiones laurus plūkusi 100 metru brasa disciplīnā

Atkal strādā Zviedrijas-Lietuvas elektrotīklu starpsavienojums

18.maijā ne pirmo reizi radās tehniskas kļūmes starpsavienojuma NordBalt darbībā. Lietuvas elektrotīklu pārvaldnieks, uzņēmums Litgrid, 19.maijā paziņojis, ka tehniskās problēmas atrisinātas un starpsavienojums atkal darbojas.

Cels algas lietuviešu ārstiem un māsiņām

Sākot no 1.jūlija, par attiecīgi 100 un 50 eiro mēnesī Lietuvā kāps algas valsts medicīnas iestādēs strādājošajiem ārstiem un māsiņām, tā 19.maijā paziņojis premjerministrs Aļģirds Butkevičs (Algirdas Butkevičius).

Afgāņu tulks saņem bēgļa statusu

Afganistānas pilsonim Basiram Josusi, kurš savulaik dzimtenē bijis tulks lietuviešu karavīriem un kurš aprīlī tika pārvietot uz Lietuvu, ir saņēmis bēgļa statusu un pastāvīgās uzturēšanās atļauju.

Aizliegs alkohola cenu akcijas

Lietuvas Seims aizvadītajā nedēļā pieņēmis grozījumus «Likumā par alkohola apriti», kas paredz, sākot no 1.novembra, valstī aizliegt alkoholisko dzērienu cenu akcijas un reklāmas konkursus, kas veicina alkohola patēriņu.

Ref: 020/111.111.103.3538

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas