Nedēļas nogalē iedegs Rīgas Ziemassvētku eglīti

Pirmajā adventē, 1.decembrī, pulksten 17.00 Doma laukumā iedegs Rīgas Ziemassvētku eglīti, informē Rīgas domē.

Klātesošos ar muzikālu iestudējumu Rūķu sētas stāsts priecēs VEF Kultūras pils bērnu vokālais ansamblis Momo un Jaunmārupes jauniešu jauktais koris Universum, pasākumu vadīs aktieris Kristians Kareļins.

Līdz ar svētku egles iedegšanu pilsētā pakāpeniski tiks ieslēgts svētku apgaismojums un sāks darboties arī Ziemassvētku tirdziņi Doma laukumā un Esplanādē. Tirdziņos rīdzinieki un pilsētas viesi varēs iegādāties īpaši svētku laikam darinātus tautas lietišķās mākslas izstrādājumus, ierastos ziemas sezonas cienastus un dāvanas. Svētku gaidīšanas laikā Ziemassvētku tirdziņi būs arī Kalnciema kvartālā, kur apmeklētājus gaidīs sestdienās un svētdienās, kā arī Āgenskalna tirgū, kas darbosies Trešās un Ceturtās adventes nedēļas nogalēs, informē domē.

Pirmajā adventē koncerti notiks arī citviet Rīgā – Mencendorfa namā būs koncerts Senā mūzika Adventa laikā, Rīgas Sv. Pētera baznīcā notiks koncerts Ir klusa nakts, Rīgas Jaunajā Sv. Ģertrūdes baznīcā būs skatāms koncerts Brīnišķīga satikšanās, Rīgas Domā būs klausāms Pirmās adventes koncerts, bet Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē būs koncerts Pēdas sniegā.

Lasiet arī: Piecas Ziemassvētku tradīcijas, ko nodot no paaudzes paaudzē

Kultūras centrā Iļģuciems notiks svētku gājiens, kurā varēs dzirdēt pasakas, doties rotaļās, baudīt piparkūkas un pārsteigumus. Tikmēr Rīgas Porcelāna muzejā varēs apmeklēt Ziemassvētku rotājumu darbnīcu, kurā varēs izgatavot porcelāna suvenīrus un svētku dāvanas.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas