Nedēļas nogalē nokrišņi pakāpeniski mitēsies

Darba nedēļas noslēgumā vēl gaidāms nepastāvīgs laiks – pūtīs brāzmains rietumu puses vējš un brīžiem gaidāmi nokrišņi – gan lietus, gan arī slapjš sniegs. Turklāt ir neliela varbūtība, ka piektdien atkal īslaicīgi ducinās pērkons, līdzīgi kā tas bija trešdien Rīgā, bet naktī vietām veidosies migla un neliels apledojums.

Sestdien nokrišņi pakāpeniski mitēsies, pierims vējš un biežāk uzspīdēs saule, liecina Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra prognozes.

Līdz nākamās nedēļas vidum saglabāsies lielākoties sauss laiks un pakāpeniski paaugstināsies arī gaisa temperatūra: nedēļas nogalē tā vēl saglabāsies +5…+12 grādu robežās, bet nedēļas vidū, iespējams, sasniegs +12…+16 grādus, vien piekrastē, vēsā ūdens ietekmē, dienas būs nedaudz vēsākas. Naktīs gaisa temperatūra pieturēsies -2…+3 grādu robežās.

Nedēļas otrajā pusē aktivizēsies ciklonu darbība – mākoņu daudzums palielināsies, brīžiem gaidāms arī lietus. Naktis kļūs siltākas un arī dienas laikā vietām, pateicoties saulei, termometra stabiņš varētu sasniegt +15…+17 grādu atzīmi, tomēr mākoņainos un lietainos apstākļos dienas nebūs siltākas par +8…+13 grādiem.

Ref: 102.000.102.12303

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas