Tu nekad neticēsi, kas vieno šīs 13 grūtnieces!

Nekas nav labāks dzīvē kā satikt savu mīļoto, īsto, vienīgo cilvēku, apprecēt viņu un nodzīvot laimīgu dzīvi kopā gan priekos, gan bēdās līdz mūža beigām.

Ja tam visam pa vidu piedzimst bērniņš– nekā vairāk laimei nav vajadzīgs (vismaz daļai cilvēku). Nenoliedzami, ka, jo vairāk bērnu, jo vairāk prieka (problēmu, pienākumu, noslogojuma) dzīvē.

Pievērsīsimies šīm attēlā redzamajām grūtniecēm. Kā redzams, viņām vēderi ir apmēram vienāda lieluma, kas nozīmē, ka grūtniecības ilgums ir vienāds. Visas ir tik smaidīgas un acīmredzami laimīgas.

Kas vieno šīs 13 daiļās, grūtās sievietes? Iespējams, neko šādu vēl nebūsi dzirdējis!

Šis vīrietis ir precējies ar 13 sievietēm un viņas visas vienlaicīgi ir stāvoklī. Šī brangā ģimenīte ir ne tikai apmierināta ar grūtniecību, bet arī visas sievas ir laimīgas un lieliski sadzīvo viena ar otru un kopīgo vīru.

Katra no sievietēm viena par otru ir augstās domās un kopīgi rūpējas par labsajūtu un viņu mīļoto vīrieti.

Daudzsievība šajā valstī ir legāla, bet šis ir pirmais vīrietis, kurš visas savas sievas ir padarījis grūtas vienlaicīgi. Tas ir ļoti savdabīgs pasaules rekords, kuru, ja ir vēlme– ikviens ir laipni lūgts pārspēt!

Grūtniecību iestāšanās intervāls ir apmēram 3 līdz 5 nedēļas.

Apsveicam!

Saistītie raksti

3 KOMENTĀRI

  1. Kad ieieraudziju bildi tad es ar taa sapratu ka visaam 1 virietis.
    Gruti man tomeer saprast kaa virs parupesies par visu gimeni-13 sievas ,driz buus 13 mazuli-vienlaicigi. Nesaprotu arii to kaa visas var buut laimigas.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas