bnn.lv Latviski   bnn-news.com English   bnn-news.ru По-русски
Piektdiena 17.08.2018 | Vārda dienas: Oļegs, Vineta
LatviaLatvija

NA deputāts: Nelielas valstis nevar atļauties viduvējību un dažādu mērogu tiesiskuma un korupcijas skandālus

FaceBook
Twitter
Draugiem
print
(Balsojumu nav)

Baltic news, News from Latvia, BNN.LV, BNN-NEWS.COM, BNN-NEWS.RU

Nacionālās apvienības Visu Latvijai!Tēvzemei un brīvībai/LNNK Rīgas domes opozīcijas deputāts Jurģis Klotiņš.

«Dzīvojot demokrātiskā valstī, katram iedzīvotājam, kuram ir vēlēšanu tiesības, izaicinājums ir sekot politiskajiem procesiem un pamanīt, kurš politiskais spēks aiz kādām interesēm «stāv». Dažkārt tie skaļākie un izteiksmīgāk runājošie politiķi aiz sevis nenes gudrību un godīgu valsts attīstības plānu, kas saskanētu ar Latvijas interesēm. Ja pienāk brīdis, kad secinām, ka jaunievēlētā Saeima mums nepatīk un nestrādā labākajās interesēs – ko varam vainot? Reizi četros gados ir Saeimas velēšanas – ja cilvēks nav izmantojis savas tiesības, nav loģiski vēlāk pārmest valdošajai varai. Ir jāņem iniciatīva savās rokās,» intervijā ar BNN uzsver Nacionālās apvienības Visu Latvijai!–Tēvzemei un brīvībai/LNNK Rīgas domes opozīcijas deputāts Jurģis Klotiņš.

 «Godaprāta trūkums»

Runājot par Latvijas lielākajiem «robiem», Klotiņš atzīst, ka valsts politiskajiem spēkiem ir vēl ļoti daudz jāstrādā pie tiesiskuma stiprināšanas. Proti, tiesu varai ir jābūt visaugstākajā līmenī. «Jo Latvijā joprojām ir tiesneši, kuri nav godprātīgi,» norāda deputāts.

Savukārt uz BNN jautājumu, vai šo tiesnešu negodprātība rodas, jo aiz tās slēpjas kādas politiskās partijas interešu lobēšana, Klotiņš norāda, ka tas drīzāk saistīts ar kopējo korupcijas indeksu sabiedrībā. «Protams, nav izslēdzams, ka konkrētos gadījumos ir saistība ar kādu politisku vai ekonomisku interešu ietekmi. Latvijas valsts struktūrās ir jāvalda augstiem tiesiskuma un godaprāta standartiem. Nelielas valstis nevar atļauties viduvējību un dažādu mērogu tiesiskuma un korupcijas skandālus. Mūsu spēks ilgtermiņā ir izcilībā, ko veido visaugstākā atbildība un godaprāts no katra politikā un valsts pārvaldē iesaistītā.»

Tāpat deputāts atzīmē, ka Saeimas lielākā koalīcijas partija šobrīd nevēlas risināt vairākus nozīmīgus politiskus procesus, piemēram, pareizā veidā ķerties klāt pie transporta nozares sakārtošanas Latvijā. «Apšaubāmajam dzelzceļa elektrifikācijas projektam nav nākotnes ekonomiskā pamatojuma. Tā vietā līdzekļi būtu jāiegulda pasažieru pārvadājumu modernizācijā. Izskatās, ka noteikti politiskie procesi šai partijai nav izdevīgi.»

Runājot par gaidāmajām 13.Saeimas vēlēšanām, deputāts cer, ka koalīciju veidos partijas un politiķi, kuri apzinās, kādas reformas ir nepieciešamas, kuri spēs «aizcirst durvis» dažādiem interešu grupējumiem un pieliks punktu «izdabāšanas politikai».

Nacionālās apvienības deputāts Klotiņš cer, ka šī partija spēs izveidot labu komunikāciju ar vēlētājiem un neatkārtos Rīgas pašvaldības vēlēšanu kļūdas. «Nacionālās apvienības līderiem ir jāvelta pūles, lai izveidotu labu vēlēšanu sarakstu ar uzstādījumiem. Ir nepieciešams labāks ekonomiskais pamatojums, ir jāapzinās, kādas reģionālas reformas ir jāveic attiecībā uz Rīgas aglomerāciju. Jāturpina celt atalgojums kultūras nozares profesionāļiem un Rīgā jāuzbūvē akustiskā koncertzāle. Kā arī ir jābūt redzējumam gan vides pārvaldības sakārtošanā, gan demogrāfijas jautājuma risināšanā.  Tāpat Nacionālajai apvienībai ir nopietni jādomā arī par to, kas būs viņas jaunais līderu sastāvs. Turpināšu paust savu pārliecību, ka rīcība politiskajā procesā jāpakārto augstiem morāli ētiskiem standartiem,» BNN uzsver deputāts. 

Tāpat Klotiņš cer, ka politiskās partijas nobriedīs, pārkāpjot savas personīgās, vēsturiskās ambīcijas, un spēs vienoties par kopēju redzējums attiecībā uz likumdošanu dažādās valsts sfērās.

Pēc viņa domām, Latvijā pašreiz esošo daudzo partiju vietā varētu ar laiku izveidoties viena konservatīva, viena centriska un viena liberāla partija. «Ņemot vērā lielo sociālo nevienlīdzību valstī, katrā partijā neatkarīgi no pārstāvētā politiskā virziena ir jābūt spēcīgai sociāldemokrātiskai dimensijai, ko varētu saukt arī par sociālās atbildības komponenti. Taču, iespējams, ka politologu ņemtais piemērs no «veco demokrātiju» valstīm ar nedaudzām lielpartijām Latvijā neīstenosies, un mūsu politiķiem būs arvien vairāk jāmācās domāt, kā reizēm saku, pārpartejiski, lai neiestrēgtu ambīciju cīņās, bet vienotos vienā kopīgā «ambīcijā» arvien labāk un godprātīgāk kalpot tautas labumam.»

«Ušakovam patīk lielīties»

Ir jāatzīmē, ka Nacionālā Apvienība Rīgas domē ir opozīcijas frakcija, kas balsoja pret sagatavoto 2018.gada budžetu. Partijas biedri snieguši daudz priekšlikumu, tai skaitā Klotiņa 12 priekšlikumus gan par tādām mazām lietām kā laivu piestātni Ķengaraga promenādē, gan par lielām lietām, piemēram, Rīgas stāvparku izveidi, lai beidzot sāktu īstenot stāvparku sistēmas plānu.

Klotiņš atzīmē, ka budžeta pieņemšanas laikā spraigas diskusijas izvērtās par to, ka Rīgas satiksme nesniedz pamatojumu pašvaldības dotācijas izlietojumam. «Izvērtās diskusijas par dotāciju sabiedriskajam transportam, kas šajā gadā ir sasniegusi jau 100,2 miljons eiro. Tā ir summa, kas pārsniedz Rīgas domes izdevumus sociālajai nozarei, kas veido apmēram 91 miljonu eiro gadā.»

Deputāts atzīmē, ka vienlaikus valdošajiem spēkiem, proti, Nilam Ušakovam kā Rīgas mēram, patīk lielīties, ka Rīgas dome ir sociāli atbildīga. «Taču, kad piešķīra brīvpusdienas no 5. līdz 9.klasei, bija jācīnās, lai pusdienas piešķirtu ne tikai pašvaldības skolām, bet arī tām, kur skolojas nākotnes izcilie mūziķi, Rīgas koru diriģenti, mākslinieki, dizaineri. Proti, Nacionālajai mākslas vidusskolai, kas ir Kultūras ministrijas (KM) pakļautībā (J. Rozentāla Rīgas Mākslas vidusskola, Emīla Dārziņa mūzikas vidusskola, Rīgas Doma kora skola u.c.). Rīgas jauniešu diskriminācija turpinās joprojām, jo šogad plānotās brīvpusdienas 10. līdz 12.klasei atkal nav paredzēts piešķirt KM skolu jauniešiem.»

Klotiņš atzīmē, ka Rīgas domes koalīcijas deputāti bieži saprot, ka opozīcijas priekšlikumi ir vērā ņemami un ka pie tiem ir strādāts. «Bet viņiem ir savas partijas disciplīnas – kā viņiem vadītājs pasaka, tā arī viņi balsos. Šķiet, ka politika top Nila Ušakova, Andra Amerika un ar viņiem saistīto interešu grupu starpā.»

Turpinot par Rīgas satiksmi, deputāts atzīmē, ka nav līdz galam saprotams, cik pamatotas ir šī uzņēmuma prasītās izmaksas. Tas mudinot domāt, ka tās nav likumīgas. Jāatzīmē, ka Ministru Kabineta noteikumi prasa pārvadātājam iesniegt tarifa un dotācijas aprēķinu, tomēr tas netiek darīts.

Deputāts norāda, ka domes sēdē bija uzdevis jautājumu Finanšu departamenta direktorei par Rīgas satiksmes tarifa aprēķiniem. «No viņas atbildes varēja noprast, ka Rīgas satiksme šo aprēķinu nav iesniegusi pat finanšu departamentam. Uzņēmums uzskata, ka šī informācija ir komercnoslēpums, un deputātiem nekādā gadījumā informāciju nevēlas sniegt. Līdz ar to rodas aizdomas, ka šai nozarei tiek veltīti nepamatoti lieli Rīgas budžeta tēriņi. Beigās izrādījās, ka ar 100,2 miljoniem vēl nepietiek, un Rīgas satiksme ieķīlāja pamatlīdzekļus, sākot no darbarīkiem un beidzot ar zemās grīdas tramvajiem,» uzsver deputāts.

Klotiņš atzīmē, ka nav skaidrs, kādu redzējumu valdošie spēki saskata pilsētas attīstībā. «Rīgai joprojām nav stāvparku, pasažieru vilciens nav integrēts kopējā sabiedriskā transporta sistēmā ar vienotu biļeti. Kā tas var būt, ka par miljoniem eiro bruģē ietves tur, kur bruģis vēl var kalpot, piemēram, Krišjāņa Valdemāra ielā, bet uz Latvijas simtgadi kanālmalas parku un Esplanādes celiņi ir izdrupuši ar bedrēm?»

Tāpat deputāts atgādina par Rail Baltica projektu. «Aizvadītā gada novembrī rosināju, lai Rīgas dome izveido darba grupu, kura sekotu līdzi tam, cik sekmīgi Rīga plāno un īsteno tās papildu iespējas, ko lielais projekts dos Rīgas centra publiskās ārtelpas un transporta lietu attīstībai. Valdošie sēdes kārtībā priekšlikumu neiekļāva. Aicināju opozīcijas kolēģus sasaukt ārkārtas sēdi, taču arī tajā priekšlikums atbalstu neguva. Ušakova kungs pat nebija sagatavojis labu argumentāciju un izlīdzējās ar triviāliem salīdzinājumiem.»

 «Esošā koalīcija Rīgā ievērojami vecinājusi krievu valodas lietošanu»

Nacionālās apvienības politiķis uzsver, ka viņa pārstāvētā partija vienmēr centusies vērst Vienotības un Zaļo un Zemnieku savienības uzmanību tam, ka Latvijā jādara gals sašķeltajai izglītības sistēmai – «ir jāveido vienota izglītības sistēma Latvijā».

«Mums ir jāveido kopējā valsts politika tā, lai mēs stiprinātu vienotu Latvijas nāciju, kura  ir vienota uz latviešu valodas pamata. Latvija ir vienīgā valsts ar šādu valodu un kultūru, tāpēc tām vajadzētu būt prioritārām. Nesen lasīju, cik jaunajā izglītības saturā daudz runā par kultūras daudzveidību. Tur tā izcelta kā tāds ideāls. Bet ir jārunā, vai tā var pastāvēt  Latvijā tad, ja latviešu kultūra zaudē savas tiesības uz lietojumu publiskajā telpā, jo kultūras nesējs jau galvenokārt ir valoda.»

Uz BNN jautājumu, vai Nacionālā apvienība kā partija pirms vēlēšanām neizmanto nacionālo piederību naida kurināšanai, šādi mērķējot iegūt lielāku balsu skaitu, un vai partija nekļūst «nacionālistiski radikāli noskaņota», Klotiņš pārliecināts, ka partija nekurina nekādu naidu. «Nacionālā apvienība iestājas par Latvijas Satversme ierakstīto. Ja mēs izlasām Satversmes preambulu, mēs iestājamies par to, lai Latvija būtu nacionāla valsts, kurā visiem pilsoņiem būtu vienādas tiesības. Visiem pilsoņiem ir vienādas tiesības zināt un sazināties latviešu valodā un lietot svešvalodu, kad tas ir nepieciešams – darījumos ar ārvalstniekiem. Es šeit nerunāju par privāto sfēru, tur var sazināties, kā vēlas, bet publiskajās valsts iestādēs, uzņēmējdarbībā būtu tikai normāli, ja runātu latviešu valodā.»

Intervijas laikā BNN Rīgas domē ievēroja izstādi, kurā gleznu nosaukumi bija divās valodās – latviešu un krievu. Klotiņš komentēja: «Ja Nacionālā apvienība būtu domes vadībā, droši vien izstāde būtu tikai latviešu valodā. Saprotiet, tā ir esošās koalīcijas nostāja, viņu laikā Rīgā ir ievērojami vecinātā krievu valodas lietošana. Vai tas ir normāli, ka Rīgā cilvēkam ir grūti atrast darbu apkalpojošajā sfērā, ja viņš nezina krievu valodu? Vai Francijā Marseļā, kur dzīvo daudz arābu, arābu valodas zināšanas ir nosacījums, lai dabūtu darbu? Aicinu ikvienu Latvijas iedzīvotāju neatkarīgi no dzimtās valodas runāt latviski ar tādu pašapziņu, kā valsts svētku laikā piespraužam sarkanbaltsarkano karoglenti pie apģērba. Mūsdienu globālajā pasaulē latviešu valodas zināšanas ir veids, kā cilvēkam būt unikālam un īpašam,» savu pārliecību pauž Klotiņš.


Pievienot komentāru

Ar krosa motocikliem bojā zemsedzi dabas parkos un Ķemeru Nacionālajā parkā

Dabas aizsardzības pārvaldes vides inspektori vairākās vietās īpaši aizsargājamās dabas teritorijās, ieskaitot Ķemeru Nacionālo parku, šajā vasarā konstatējuši, ka ar krosa motocikliem ievērojami bojāta mežu un kāpu zemsedze, kas var atstāt ilgstoši nelabvēlīgu ietekmi uz augāju un biotopiem.

Oktobrī skatīs Eigima sūdzību par lēmumu, kas skar politiķa valsts valodas prasmes

24.oktobrī plkst.10 Daugavpils tiesa Preiļos sāks skatīt Daugavpils domes priekšsēdētāja Riharda Eigima sūdzību par Valsts valodas centra pieņemto lēmumu administratīvā pārkāpuma lietā attiecībā uz viņa valsts valodas lietojumu.

Ar mentoru apmācību uzsāk onkoloģisko pacientu pašpalīdzības kustību

Onkoloģisko pacientu atbalsta biedrība Dzīvības koks uzsāk mentoru kustību, lai apvienotu aktīvus cilvēkus, kuri saskārušies ar vēzi, un tagad paši ir gatavi dalīties pieredzē un palīdzēt tikt galā ar pārbaudījumiem citiem. Mentoru kustība ir brīvprātīga, plānots, ka tā varēs sniegt atbalstu tiem onkoloģiskajiem pacientiem, kuri tikko kā sākuši ārstēšanas procesu, vai arī nesen tam izgājuši cauri un nezina, kā dzīvot tālāk.

Rīgas Centrāltirgū konfiscē 231 579 gabalus tabakas izstrādājumu un 131 litru alkohola

Pagājušajā nedēļā Valsts policija pabeidza izmeklēšanu vienā no kriminālprocesiem par tabakas izstrādājumu nelikumīgu uzglabāšanu, pārvietošanu un realizāciju lielos apjomos. Kopumā tika veiktas 176 sankcionētas kratīšanas, kuru rezultātā tika izņemti 231 579 gabali tabakas izstrādājumu un 131 litrs alkoholisko dzērienu bez Latvijas Republikas akcīzes nodokļu markām.

Eurostat: Latvijā jūlijā bijusi augstāka gada inflācija nekā ES un eirozonā vidēji

Latvijā šā gada jūlijā bijusi augstāka gada inflācija nekā Eiropas Savienībā un eirozonā vidēji, liecina piektdien, 17.augustā, publiskotie ES statistikas biroja Eurostat dati.

Latvijā ražotā piena īpatsvars tirgū samazinās un būtiski aug importētā apmērs

Latvijā ražotāpiena īpatsvars tirgū samazinās un būtiski palielinās importētā piena apmērs, atzīst Latvijas Piensaimnieku centrālās savienības valdes priekšsēdētājs Jānis Šolks.

Noslēdzas SPRK izsole par dabasgāzes uzglabāšanu Inčukalnā

Pēc saskaņošanas ar Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisiju, AS Conexus Baltic Grid, ņemot vērā SPRK norādījumus, pieņēma lēmumu apstiprināt daļu no izsoles 2.varianta ietvaros iesniegtajiem piedāvājumiem par aktīvās dabasgāzes daudzuma uzglabāšanu un pieejamības nodrošināšanu Inčukalna pazemes gāzes krātuvē 2018.–2019.gadā.

No Saeimas vēlēšanu sarakstiem svītro septiņus tiesātus deputāta kandidātus

Centrālā vēlēšanu komisija piektdien, 17.augustā, lēma no 13.Saeimas vēlēšanu sarakstiem svītrot septiņus tiesātus deputāta amata kandidātus, savukārt attiecībā uz vēl vienu lēmuma pieņemšana atlikta uz nākamo sēdi, noskaidrots komisijā.

Turpmāk «baltās tiesības» būs vajadzīgas arī topošajiem traktora vadītājiem

Zemkopības ministrija ir sagatavojusi grozījumu projektu izmaiņām Valsts tehniskās uzraudzības aģentūras maksas pakalpojumu cenrādī.  Grozījumu projekts paredz, ka turpmāk personām, kuras mācīsies vadīt traktortehniku, būs nepieciešama traktortehnikas vadītāja braukšanas mācību atļauja.

NVA aicina darba devējus pieteikties subsidēto darba vietu izveidei

Līdz šī gada 27.augustam piecpadsmit Nodarbinātības valsts aģentūras filiālēs darba devēji var pieteikties subsidēto darba vietu izveidei Eiropas Sociālā fonda projekta Subsidētās darba vietas bezdarbniekiem ietvaros. Tā ir iespēja piesaistīt savam uzņēmumam vajadzīgos darbiniekus, subsidētajās darba vietās nodarbinot NVA reģistrētos bezdarbniekus un saņemot ESF finansiālu atbalstu.

Topošie prokurori «izkrīt» pārbaudēs – puse amata pretendentu nenokārto pārbaudījuma otro kārtu

Vispārējo un juridisko zināšanu pārbaudījuma otro kārtu nav nokārtojusi aptuveni puse prokurora amata pretendentu.

Apstiprina Vandzenes pagasta pārvaldes vadītāju

Talsu novada domes sēdē ar balsu vairākumu tika apstiprināta jaunā Vandzenes pagasta pārvaldes vadītāja. Iegūstot lielāko punktu skaitu izsludinātajā atklātajā konkursā, amatam tika virzīta Marika Grohjacka. Viņa jaunos amata pienākumus sāks pildīt 3.septembrī, informē Talsu novada domes pārstāve Inita Fedko.

Lidosta Rīga pirmo pusgadu noslēdz ar apgrozījuma pieaugumu par 13%

Starptautiskā lidosta Rīga šī gada 1.pusgadu ir noslēgusi ar apgrozījuma pieaugumu par 13%, salīdzinot ar pagājušā gada attiecīgo periodu, liecina lidostas nerevidētais saīsinātais starpperiodu pārskats par sešiem mēnešu periodu līdz 2018.gada 30.jūnijam.

Prāta Vētras koncerts, veikala atklāšana un remonti – daudzviet satiksmes ierobežojumi

Saistībā ar Prāta Vētras koncertu Mežaparka Lielajā estrādē no 17.augusta pulksten 15.00 līdz 18.augusta pulksten 8.00 tiks aizliegts apstāties un stāvēt Meža prospektā, posmā no Siguldas prospekta līdz Inčukalna ielai un Kokneses prospektā, posmā no Siguldas prospekta līdz Meža prospektam.

Izsludina jaunu konkursu uz VID ģenerāldirektora amatu; kā pirmā prasība – nevainojama reputācija

Valsts kanceleja izsludinājusi atklātu konkursu Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektora amatam. Pretendentu pieteikšanās beigu termiņš ir 14.septembris. 

Spirta ražošana Latvijā pirmajā pusgadā samazinājusies par 19,2%

Šogad pirmajā pusgadā Latvijā saražotā spirta apmērs samazinājies par 13,8%, liecina Valsts ieņēmumu dienesta apkopotie akcīzes preču aprites rādītāji.

CVK lems par četru deputātu kandidātu iespējamo sadarbību ar VDK

Centrālā vēlēšanu komisija ir saņēmusi visu 13.Saeimas vēlēšanām reģistrēto deputātu kandidātu sarakstu pārbaužu rezultātus no Iekšlietu ministrijas Informācijas centra un Totalitārisma seku dokumentēšanas centra. Informācija liecina, ka CVK paredzējusi lemt par sešu kandidātu svītrošanu.

Saskaņai savos priekšvēlēšanu izdevumos būs jāiekļauj maizes dalīšana kebabnīcā

Politiskajai partijai Saskaņa savos 13.Saeimas vēlēšanu aģitācijas izdevumos būs jāiekļauj arī līdzekļi, kas tērēti, tās deputāta kandidātam dalot pensionāriem bezmaksas maizi kebabnīcā Bolderājā, vēsta TV3 ziņas.

Pasaules biržās kāpj akciju un naftas cenas

Eiropas un ASV biržās ceturtdien, 16.augustā, kāpa akciju cenas, cerībām par gaidāmajām Amerikas Savienoto Valstu tirdzniecības sarunām pieklusinot bažas par Turcijas ekonomikas nedienām.

Brīvdienās būs silti, dažviet pat karsti laikapstākļi

Piektdien, 17.augustā, debesis daļēji aizklās mākoņi un ievērojami nokrišņi nav gaidāmi. Pūšot lēnam vējam, nakts otrajā pusē un no rīta atsevišķos rajonos veidosies migla. Dienā maksimālā gaisa temperatūra būs +22...+26 grādi pēc Celsija, bet naktī gaiss atdzisīs līdz +11…+16 grādiem.

Maršruts nedēļas nogalei: Rīgas svētki, Banānu izbraukums un Piena svētki

Šajā nedēļas nogalē, dodoties pa Maršrutu, paveras iespējas baudīt daudz un dažādus pasākumus visās Latvijas malās – no Liepājas līdz Rēzeknei, braucot caur Rīgu, kur no 17. līdz 19.augustam norisināsies vieni no gaidītākajiem un vērienīgākajiem pilsētas svētkiem Latvijā. Ja ir vēlme pavadīt brīvdienas nedaudz mierīgākā vidē, tad Maršruts ved arī uz Raunu, kur norisināsies festivāls Ķiploks – visu garšu karalis. Kad tas nobaudīts, tad Liepājā atpūtas parkā Pērkone piknika gaisotnē var piedalīties Adoptēto dzīvnieku saietā 2018.

50 dienas līdz Saeimas vēlēšanām: 2 336 iedzīvotājiem beigsies pases derīguma termiņš

Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde aicina balsstiesīgos Latvijas iedzīvotājus pirms 13.Saeimas vēlēšanām 6.oktobrī laikus pārbaudīt, vai vēlēšanu dienā būs derīga pase. Pēc PMLP datiem no septembra līdz vēlēšanu dienai pases derīguma termiņš beigsies 2 336 Latvijas pilsoņiem.

Jau 30.augustā atklās lielveikalu IKEA; darbinieku meklējumi turpinās

Zviedrijas mājokļu labiekārtošanas preču kompānijas IKEA pirmais veikals Latvijā savu darbību sāks 30.augustā, tomēr uzņēmums joprojām meklē darbiniekus.

Liedz Čakšai par gadu pagarināt veselības pakalpojumu apmaksas kritēriju izstrādi

Koalīcija ir noraidījusi Veselības ministrijas lūgumu par gadu pagarināt likumprojekta izstrādi, kas noteiks kritērijus medicīnas pakalpojumu iekļaušanai valsts apmaksājamo veselības aprūpes pakalpojumu klāstā, sacīja Ministru prezidenta Māra Kučinska preses sekretārs Andrejs Vaivars.

Valsts kontrole vēlas iegūt papildu līdzekļus ieguldīšanai darbiniekos

Valsts kontrole nākamā gada budžetā vēlas iegūt papildu līdzekļus ieguldīšanai darbiniekos, Latvijas Radio norāda Valsts kontroles vadītāja Elita Krūmiņa.