Ņemcova: Krievu eiforija par Krimas aneksiju ir noplakusi

Žanna Ņemcova

Krievijas iedzīvotāju sajūsma par Ukrainai piederošās Krimas pussalas prettiesisko pievienošanu Krievijai ir sarukusi, bet uzmanība pārgājusi pie ekonomikas grūtībām un režīma korumpētības, tā vērtējusi noslepkavotā Krievijas opozicionāra Borisa Ņemcova meita, Žanna.

Kā Ņemcovas interviju ziņu aģentūrai BNS citē Igaunijas raidorganizācija ERR, viņa vērtējusi: «Mana sajūta ir, ka eiforija, kas saistīta ar Krimas aneksiju ir krietni noplakusi, gandrīz pazudusi. Cilvēkiem rūp kāpjošie komunālo maksājumu tarifi vienlaikus ar reālo algu apmēra samazināšanos».

Žurnāliste, kura izbraukusi no Krievijas pēc tam, kad 2015.gada februārī Maskavā tika noslepkavots viņas tēvs, bijušais Krievijas premjerministrs vietnieks Boriss Ņemcovs, paudusi: «Un mēs redzējām 26.martā, kā ielās visā Krievijā, vēršoties pret korupciju, izgāja tūkstoši. Šādi rīkoties cilvēkus iedvesmoja dokumentālā filma «Viņš jums nav Ģimons» («On vam ņe Ģimon» – saite uz filmu YouTube)», kas atklāj Krievijas premjerministra Dmitrija Medvedeva īpašumus miljoniem dolāru vērtībā».

Kā ziņo ERR, Ņemcova ir emigrējusi uz Vāciju, kur kopš 2015.gada strādā par Vācijas raidsabiedrības Deutsche Welle redaktori.

Šonedēļ Igaunijā tiek gaidīta viņas dalība Lenarta Meri Konferencē Tallinā.

Ref: 111.111.103.4558

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas