NEPLP vienojas par padomes locekļu pienākumu sadalījumu

Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) līdz ar divu jaunu padomes locekļu ievēlēšanu vienojusies par padomes locekļu pienākumu sadalījumu,  intervijā Latvijas Radio sacīja jaunieceltie NEPLP locekļi.

NEPLP locekle Ieva Kalderauska informēja, ka viņai uzticēts pārraudzīt Latvijas Televīziju, kā arī līdz šim īsti nepārraudzītu jomu – pakalpojumi pēc pieprasījuma. Tāpat viņas līdzatbildībā būs Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio kopprojektu pārraudzība, piemēram, Lsm.lv pārraudzība.

Savukārt NEPLP loceklis Jānis Eglītis pavēstīja, ka viņa pārraudzībā būs Latvijas Radio, kā arī viņš būs līdzatbildīgs par komerctelevīzijām un Lsm.lv,   vienlaikus uzsverot, ka padomē lēmumi tiek pieņemti koleģiāli.

Jau ziņots, ka Saeima 13.februārī NEPLP locekļu amatos apstiprināja žurnālistus Kalderausku un Eglīti. Kalderauska saņēma 73 deputātu balsis, savukārt par Eglīti nobalsoja 70 parlamentārieši.

Lasiet arī: NEPLP locekļu amatā apstiprina žurnālistus Kalderausku un Eglīti

Padomes locekļi kopā īsteno Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio pārraudzību, Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio kopprojektu pārraudzību, starpinstitucionālo sadarbību, grozījumu projektu izstrādi normatīvos, kas skar elektronisko plašsaziņas līdzekļu darbību, kā arī veic kabeļtelevīziju un elektronisko plašsaziņas līdzekļu pakalpojumu pēc pieprasījuma jomas pārraudzību.

NEPLP priekšsēdētājs ir Ivars Āboliņš, padomes priekšsēdētāja vietniece ir Aurēlija Ieva Druviete, bet padomes locekļa amatos strādā Patriks Grīva, kā arī Kalderauska un Eglītis.

 

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas