Netālu no Alfas nošauts cilvēks, policija cenšas notvert vainīgo

Otrdienas, 12.aprīļa, vakarā Rīgā, mežā netālu no tirdzniecības centra Akropole Alfa, nošauts cilvēks un vēl viens ievainots, bet vainīgais pagaidām atrodas uz brīvām kājām un policija īsteno viņa meklēšanas operāciju.

Kā informēja Valsts policijas (VP) Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Simona Grāvīte, neilgi pirms plkst. 19.30 tika saņemta informācija, ka Rīgā, mežā pie Stāmerienas ielas, ir nošauta viena persona, bet vēl viena – ievainota. Cietusī persona šobrīd nogādāta medicīnas iestādē, bet iespējamais vainīgais notikuma vietu pametis.

Saņemot informāciju par notikušo, nekavējoties tika izsludināts plāns Slazdi un piesaistīti plaši policijas spēki aizdomās turētās personas meklēšanai un aizturēšanai.

Kā novēroja aģentūra LETA, otrdienas vakarā policijas darbinieki aplenca kādu dzīvojamo māju netālu no tirdzniecības centra Alfa Akropole, bet aplenktajā ēkā iekšā devās vairāki policijas darbinieki ar automātiskajiem ieročiem. Nav gan zināms, vai šī operācija ir saistīta ar blakus esošajā mežā notikušo slepkavību.

VP aizdomās par notikušo noziedzīgo nodarījumu meklē attēlā redzamo vīrieti un aicina ikvienu, kura rīcībā ir informācija par personas iespējamo atrašanās vietu vai cita informācija, kas sekmētu izmeklēšanu, nekavējoties zvanīt pa tālruni 110 vai 29 289 396.

Policija vērš uzmanību, ka vīrietis var būt bīstams, tāpēc nekādā gadījumā nevajadzētu censties pašiem viņu aizturēt, bet tā vietā ziņot policijai.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas