NVO ir iespēja saņemt finansējumu vasaras nometņu organizēšanai

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludina vasaras nometņu organizēšanas finansēšanas konkursu, kura rezultātā tiks piešķirti finanšu līdzekļi vasaras nometņu organizēšanai biedrībām, nodibinājumiem un reliģiskām organizācijām, kas īsteno darbu ar bērniem un jauniešiem, ziņo Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta sabiedrisko attiecību vadītāja Indra Vilde.

Konkursa mērķis ir finansiāli atbalstīt biedrību, nodibinājumu un reliģisku organizāciju līdzdalību bērnu un jauniešu brīvā laika organizēšanā, rīkojot bērnu un jauniešu interesēm atbilstošas vasaras nometnes. Šajā konkursā prioritāri tiks atbalstītas atvērtās dienas nometnes.

RD vērš uzmanību, ka kopš pērnā gada 28.decembra spēkā ir jauns Nometņu organizēšanas finansēšanas konkursa nolikums.

Nolikums un saistītie dokumenti pieejami RD IKSD tīmekļa vietnē www.izglitiba.riga.lv sadaļā Finansēšanas konkursi. Projekti jāiesniedz RD IKSD Klientu apkalpošanas centrā, Kr.Valdemāra ielā 5 līdz 12.aprīļa plkst. 15.00. Vienlaikus projektu pieteikumu elektroniskā kopija jānosūta uz e-pastu sandra.adomaite@riga.lv.

Konsultācijas saistībā ar konkursu var saņemt, sazinoties ar RD IKSD Sporta un Jaunatnes pārvaldes Jaunatnes nodaļas galveno speciālisti – eksperti pa e-pastu evija.pelsa@riga.lv, tālrunis 67181383 Līdztekus tam interesentiem ir iespēja apmeklēt informatīvu sanāksmi, kurā varēs saņemt detalizētāku skaidrojumu par konkursa nosacījumiem un iesniedzamo veidlapu aizpildīšanu. Sanāksme notiks 3.aprīlī plkst. 16.00 Rīgas Kongresu nama 214.telpā (Kr.Valdemāra iela 5).

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas