No 3.janvāra pieejamas balstvakcīnas Akropole un Alfa iekštelpās

Ar mērķi nodrošināt nepārtrauktību vakcinēšanās aptverē, no pirmdienas, 3.janvāra, tiem iedzīvotājiem, kuriem jau ir sadarbspējīgs vakcinēšanās vai pārslimošanas sertifikāts, ir iespēja saņemt balstvakcīnu gan Akropole, gan Alfa iekštelpās speciāli izveidotos vakcinācijas punktos.

Pakalpojums būs pieejams ar iepriekšēju pierakstu.

Balstvakcīnu iepirkšanās un izklaides centrā Akropole ir iespējams saņemt katru dienu no plkst. 10.00 līdz 20.00, savukārt tirdzniecības centrā Alfa pakalpojums būs pieejams darba dienās no plkst. 10.30 līdz 19.00, brīvdienās no plkst. 10.30 līdz 18.00. Dodoties uz vakcinācijas punktiem, iedzīvotājiem nepieciešams līdzi ņemt personu apliecinošu dokumentu (pasi vai ID karti).

Lasiet arī: Cipule: Ir pāragri runāt par Covid-19 dēļ noteiktā režīma atcelšanu

Vakcinēšanās punkts Akropole atrodas 1. stāva gaitenī starp E un F ieejām, bet Alfā tas atrodas 1.stāvā, pretī veikalam Cenuklubs. Lai pieteiktos uz balstvakcīnas saņemšanu, iedzīvotājiem nepieciešams veikt iepriekšēju pierakstu, sazinoties pa tālruni 8989 vai piesakoties vietnē www.manavakcina.lv.

Vakcinēšanās iespējas vagoniņos, kas bija izvietoti ārpusē pie Akropole un Alfa ieejām, vairs nav pieejamas. Ņemot vērā plašās vakcinācijas iespējas galvaspilsētā, turpmāk balstvakcīnas Akropole un Alfa iekštelpās būs iespējams saņemt tikai tām personām, kurām ir jau sadarbspējīgs sertifikāts.

Tiem iedzīvotājiem, kuriem nepieciešams veikt Covid-19 testu, ārpusē pie Akropole E ieejas un Alfa kino ieejas turpina darboties Covid-19 testēšanas punkti.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas